Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettenetesen büdöset kakil a...

Rettenetesen büdöset kakil a babám, normális? (lent)

Figyelt kérdés

Elsőre viccesnek tűnhet a kérdés, de nem az. :)


Bírom a szagokat, jártam terepgyakorlaton szennyvíztisztítóban, szemétválogatóban-telepen, szóval nem kényeskedek. A normál babakakit végképp nem éreztem büdösnek. A kislányom 6 hetes, és 2 hete csak néhány naponta (van hogy hetente csak 1 napon) kakil. Nem hasfájós, semmi baja, pukizik rendesen. A doki és mindenki szerint normális a heti 1 kaki. Arra gondolok, hogy nagyon megemésztette a tejet (tehát nem félig megemésztetlenül kakilja ki) és emiatt ennyire büdös. A színe mustársárga. Más is tapasztalt ilyet? Az egymás utáni 3 adagból az első brutális, a 3. már nem vészes, az talán "frissebb" és azért?


2011. szept. 20. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

:) én pont ma gondoltam erre.

mondjuk az én babám, már eszik husit is.

de az anyatejes kakit,nem éreztem sosem büdösnek

2011. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Van egy mini biológiai fegyvered! :)


(bocs)

2011. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:D:D:D


Hetente 1x még ki is bírom, csak érdeklődöm. :) Ő 100% anyatejes. Még arra is odafigyelek, h mit eszem.

2011. szept. 20. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Jó értelembe mondom, lehet hogy ő ilyen kis büdös gyerek. :)

lehet, hogy ő így dolgozza fel. Egyes babák igenis tudnak büdösek lenni.

Lányom néha olyat nyomott, hogy az apja csak annyit mondott, hogy "ez még én is megirigyeltem tőle". :)

Ha csak ritkán kakil és "áll a kaki odabent egy ideig", akkor szerintem simán belefér, hogy néha igazi kis bűzbomba.

2011. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Bocsáss meg kérlek, de a kérdést és a válaszokat olvasva iszonyúan elkezdtem röhögni. Pár hét múlva születik meg a kisbabánk (első baba), és épp tegnap beszélgettünk párommal a pelenkázásról (a jövendőbeli apuka alapból öklendezős-típus). Ezt a kérdést nem zárom be, míg haza nem ér, látni akarom rá a reakcióját!


Viszont, hogy ne csak off legyek: szerintem is attól lehet, hogy tovább tartózkodik a "végtermék" a belekben. :)

2011. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az én férjem is öklendezős, átérzem :)


Na jó, akkor megnyugodtam. Tuti a pangás miatt ilyen. Amikor napi több kaki volt, az nem volt büdi. :)


Vicces a kérdés tényleg, s

2011. szept. 20. 15:19
 7/12 A kérdező kommentje:
.. csak sosem lehet tudni, és természetesen első baba :)
2011. szept. 20. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kislányom 1,5 éves persze ő már mindent eszik

de néha olyan borzasztóan büdöset kakál hogy majd elhányom magam :)

már a konyhából érzik ha berottyant a kisasszony pedig ő a szoba végében van mi meg odakint..

2011. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

A mustársárga szín az teljesen rendben van, ilyen a normális anyatejes kaki. Én sose éreztem az anyatejeset annyira büdösnek.

Az a kérdés, hogy te mit ettél előtte, amitől büdös lehet?

2011. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ugyanígy vagyok.. 1 hete büdi nagyon, azóta ritkábban is van, csak napi 1-2 kaki. Azelőtt obb szagú volt és minden pelus kakis volt.
2011. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!