Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhattam neki valami komolya...

Okozhattam neki valami komolyabb bajt? Rettenetesen furdal a lelkiismeret, hogy hogy lehettem ennyire béna!

Figyelt kérdés
Pici Lányom 6 hónapos múlt és sajnos ma este történt egy pici baleset az én hibámból. Olyan pihenőszéke van, amire fel tudok tenni egy "hidat", amin játékok vannak, zenél, villog (műanyag FP Rain Forest). Ahogy vettem volna le ezt a hidat, hirtelen kicsúszott a kezemből és rádőlt. A homlokán koppant, ott, ahol a haja kezdődik. Nagyon nagyon sírt, de pár perc múlva megvigasztalódott és már nevetett is. Egy pici pukli maradt a helyén. Fürdés után jót cicizett és már alszik békésen.
2011. máj. 4. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. egy év múlva naponta 4x fog történni ettől durvább is. Ne izgulj!
2011. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond kibírja :D ha meg a nyoma is eltűnik pár napon belül el is felejtheted
2011. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor fájt neki, azóta meg régen elfelejtette..

Biztosan nem lett semmi komolyabb baja.

2011. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Persze, amilyen para vagyok, rögtön agyrázkódás, vérömleny és ki tudja még mi minden negatív jutott eszembe! Ezekhez azért nagyobb ütés kell?
2011. máj. 4. 22:05
 5/9 kisnita ***** válasza:

Nyugi, semmi baja nem lesz. Biztos fájt is neki egy kicsit, de biztos vagyok benne, hogy inkább az ijedtségtől sírt annyira.

Az én kisfiam még most is koppan napi szinten pedig már lassan két éves, hol a szekrény ajtónak megy neki, hol az ajtó félfának ütközik oda... a múltkor úgy megindult lefelé a kertből, hogy a kiskapu fogta meg. Húsvét előtt meg kergette tesómat és nem vette észre a gumihintát, neki szaladt, elszédült és elesett, olyan puklija lett szegénykémnek :S

Később minden naposak lesznek majd ezek a kis balesetek. Majd hozzászoksz :)

Vérömleny? Ugyan már. Egy kis kék folttal megússza, hidd el :)

2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát nálunk is volt egy kis baleset tegnap előtt. Kislányom 7 hós lesz. Már egy ideje stabilan ül. Most is úgy volt hogy ült a földön és játszott, én meg neteztem közbe. Ahogy odanéztem, láttam hogy próbál előre menni mászásba. Most ezt gyakorolja. Na úgy sikeredett neki hogy arccal a földre esett és beütötte az orrát, úgy hogy elkezdett vérezni. Még a bőr is lejött egy picit, mivel padlószőnyegünk van. Úgy nézett ki mint egy kis bohóc, olyan piros volt az egész orra, de már nem is emlékszik rá :) Nyugi, Te babádnak se lesz már holnap semmi :)
2011. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!!!:)


Nyugi majd hozzászoksz!Én is ilyen voltam eleinte, hogy ici-pici dolgoktól (balesetektől), iszonyú lelkiismeret furdalásom volt!

Most múl 1 éves a fiam, és napi szinten történnek ilyenek, már fel sem vesszük!:))

Majd belerázódsz!;)

Csak arra figyelj, hogy ne lássa, hogy te is megijedtél!Én észrevettem, ha pici dolog is történik, rámnéz egyből,és ha látja, hogy megijedek egyből sírni kezd apró dolgokon is!

Ha meg látja, hogy nem izgulok, mondom neki, hogy semmi baj, futás tovább, meg sem kottyan neki!!:))

Szóval ne aggódj, nem lesz baja a babádnak,és Imád most is téged!:)

2011. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semmi baja! Nem kell 1 évet várnod, csak pár hónapot és saját magának "csinál" ilyen baleseteket. Az én lányom mindig akkor koppan, vagy töri össze magát, mikor az apjával van. Húsvét 2. napján pl. addig billegtette magát az apjának az udvaron, hogy a járda szélén landolt és egy hatalmas pukli lett a szólítója fölött bal oldalt. Most vasárnap pedig annyira kukucskált az apjával, hogy hirtelen fordulásból neki az ajtófélfának és a jobb arccsontján van egy kék folt. Szegény férjem már félve játszik a gyerekkel, mert mindig akkor történik valami "nagyobb" baleset. Valamelyik nap a CBA-ban velem volt és a bejárati ajtónak szaladt neki, (bentről akart kijönni) de olyan szinten, hogy visszacsapódott. Szóval 100 szónak is egy a vége, lesznek még aggódós napjaid. Bár néha én is azon aggódom, hogy remélem nem lesz a fejének semmi baja, mert amit már kapott az elmúlt 4-5 hónapban, az már valóban sok. Pedig még csak 14 hónapos!
2011. máj. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Mostmár teljesen megnyugodtam. Az éjszaka jól telt, nyoma sincs az ütésnek:o) Tudom, hogy hozzá kell szoknom ezekhez, majd a századikat már fel sem veszem. Tegnap inkább ijedtség lehetett, mint fájdalom. Rám se nézett, csak ordított szegénykém. De lényeg, hogy már kerek a világ! Még egyszer köszönöm, hogy írtatok! Mindenkinek boldog és koppanásmentes babázást!
2011. máj. 5. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!