Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája cumizik, és...

Akiknek a babája cumizik, és csakis egy bizonyos márkát hajlandó elfogadni:Sikerült a nagyobb méretre váltani?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hós és még mindig újszülött méretet hajlandó csak elfogadni(mam care).De most már sokszor úgy csinálja,hogy az alsó ajkával ráharap a cumira,szerintem már kicsi neki.
2010. dec. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Gond nélkül elfogadta a nagyobb mam-ot, pedig már kétszer is váltottunk. Én egyszerűen elvettem, és a nagyobbat hagytam kint. Nem volt gond.
2010. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Aventet használunk, soha nem próbáltam mást, de simán ment a váltás.
2010. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Mi NUK-ot használunk és még a 0-ás méretet, pedig már 13 hónapos a fiam. Természetesen mindig próbálkoztunk a korának megfelelővel, de kb. 2 másodperc után a szoba másik végén landol, úgyhogy már nem strapálom magam.

Biztos kicsi amúgy nekik, de mi akárhogy trükköztünk, sehogy nem tudtuk vele elfogadtatni a nagyobbat, sőt, másik márkákat sem. Most már csak alváshoz kell, szerintem nem akkora gond, hogy a kicsivel cumiznak.

2010. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mam-ot használunk mi is és gond nélkül fogadja a méretváltást,de más márka nem kell neki:)!
2010. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam és csakis a mam újszülött cumi kell neki,a nagyot és más márkát kiköpi.

Már nem próbálkozom,ideje lesz leszokni róla.

2010. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Most küzdünk ezzel a problémával mi is!Megoldás nagyon érdekelne.:)Nuk cumija van kisfiamnak teljessen ugyanolyan vettem neki és nembirom "átvágni"vele.Forgatja csak a szájában és utána kiköpi igaz ő csk 6,5 hónapos.Remélem a közeljövöben megoldodik ha nem muszály lesz egy ujjabb kicsi cumit vegyek mert a régi már elég viseltes.

2010. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!