Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi véleményetek a 3in1 babakoc...

Mi véleményetek a 3in1 babakocsikról?

Figyelt kérdés
Praktikus,mert a kocsiba könnyebb betenni,egy mozdulattal csatlakoztatható a vázhoz,de én attól tartok mi lesz ha kinövi a mózest mert állítólag elég kicsik,és utánna csak a hordozó marad ugye addig míg ülni nem tud.A hordozóban pedig úgy olvastam nem túl egészséges neki csak rövid ideig.Ti hogy használtátok ki ezt a fajta babakocsit?
2010. dec. 21. 08:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ a babakocsi választás, hogy mikor fog születni a picur. Nekünk is 3in1 babakocsink van, és imádom! Ugyan a mózes elég kicsi, de mivel decemberi a lányom, nagyon jól be lehetett bugyolálni benne. Nekünk az is szempont volt, hogy esernyőre lehessen csukni a vázat, mivel kicsi a csomagtartónk, illetve hogy a mózest be lehessen kötni a kocsiba. Sokkal egyszerűbb volt így vinni pár hósként és újszülöttként is. 4 hónapos koráig használtuk a mózest, aztán feltettük a sport részt. Nem totál vizszintesig dönthető, de nem volt vészes, majdnem vizszintes volt! Aztán ahogy nőtt, úgy emeltem a háttámlát mikor már tudott ülni magától. Most lesz egy éves, és még mindig nagyon szeretem ezt a kocsit, nagyon könnyű a váza, és még mindig befér a csomagtartóba :) Az meg plusz, hogy volt hozzá hordozó, azt is szerettem, mert ha elaludt a Manó a kocsiban, akkor csak ráraktam a vázra hordozóval együtt :) Egyébként nekünk Giordani 3Per8 kocsink van! Csak ajánlani tudom, bár azt is tudom hogy ahány ember annyi igény ilyen téren is :)
2010. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azért néznék a Kunerten kívül mást is.

Mi már lecseréltük...

2010. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Kunertre nem csatlakoztatható a hordozó!
2010. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!