Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? Triple Racer 3in1 a márkája.

Figyelt kérdés

Ismeritek? Nagyon tetszik ez a kocsi, de sehol, az egész neten nem találok róla sem egy normális magyar nyelvű leírást, sem pedig véleményeket. Ha ismeritek írjátok már meg nekem a tapasztalataitokat. Köszönöm előre is.


[link]


2011. júl. 2. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy babakocsi használhatóságát nem az határozza meg, hogy milyen és mennyi tartozékot adnak hozzá, hanem az, hogy milyen a kerék felfüggesztés és csapágyazás minősége illetve a váz erőssége. Ezeket a tulajdonságokat a képek alapján nem igazán lehet megítélni, csak úgy, hogy a valóságban összehasonlítod egy hasonló de ismert és megbízható márkájú babakocsival. Ha van különbség akkor ezek a dolgok különösebb szakértelem nélkül is szemmel láthatóak. Egy személy szerint óvatos lennék egy olyan kocsival szemben ami ugyan sok extrával van felszerelve, de relatíve olcsó. Van egy olyan érzésem azt az árkülönbséget ami egy márkásabb kocsival szemben van azt valahol megspórolják.
2011. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem német oldalakon azt írják hogy ezért az árért nem rossz a kocsi. De sok vásárló info nem volt.


Németországban élsz akkor keresd üzletekben és próbáld ki, nézd meg. Ha nem élsz ott és otthon nincs márka képvislete vagy viszont eladója akkor mit csinálsz vele ha elromlik? akkor hova viszed?

200€ egy ilyen kombi babakocsiért nem nagy pénz, így szerintem hü de nagy minöséget se várj, gondolom egy gyereket jól kiszolgál.


amit nem találtam, hogy mennyire dönthetö a sportrész. és hogy fordítható-e magad felé. mikor elkezd ülni 8 hós körül fontos hogy téged nézzen még, igényleni is fogja, majd mikor elkezd mást is nézni, akkor kifele kell fordítani.

szerintem ha van autótok nagyon fontos a súlya a kocsinak és arrol sem ír semmit. (vagy én nem találom)


kipróbálás nélkül egy babakocsit sem vennék, habár tökéletes kocsi nincs és meddigre 1 éves lesz a gyerek valószínü átváltasz esernyö kocsira.

2011. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Németországban élek, úgyhogy sajnos nem tudom megnézni ottani boltokban. Ezért is gondoltam hátha van valakinek tapasztalata. Nem a fullos felszereltség a lényeg, de a kérdésem pont arra irányult, hogy ennyi pénzért vajon milyen lehet pl a felfüggesztés, fék, súly...stb. Pont azért amiket írtatok. A második válaszolóval teljesen egyetértek. Igazad van abban, hogy mit csinálok vele ha elromlik. Bár most mindenképp vaterán vennék. Az az egy volt nekem is "gyanús", hogy nincs róla egy árva magyar nyelvű oldal sem, vagy vélemény sem és ahhoz képest, hogy teljesen új itthon is 55000-ért árulják!!! Azért nagyon köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 2. 16:46
 4/4 anonim válasza:
Látom régi a kérdés, de a jövőben hátha jól jön valakinek a válaszom...mi ilyet vettünk, és nekem nagyon bejön...bár picit nehéz babával együtt, de ha nem BKV-zni akar vele valaki, akkor nagyon jó...mindkét irányban fel lehet rajta szerelni minden elemet, masszív szerkezetű, szóval csak ajánlani tudom.
2012. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!