Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves hányós vírusos babámat...

Egyéves hányós vírusos babámat szoptathatom? Dokinő szerinte le kell már szoknia a ciciről.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

keress másik dokinőt, mert hülyeséget beszél.

Különösen ilyenkor hasznos a szoptatás, az én babám (egyébként hasonló korú) úgy ment át a ROTA-n, Calici-n, hogy hasmenése sem volt. Míg a másik kórházban volt egy hétig. És azt mondták, szoptatott babák, ritkán kerülnek súlyos állapotba, mert az anyatejben meg vannak az immunsejtek, amit a te szervezeted termel a vírus ellen.

2010. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Dokinőt tiszteltetem.

Persze hogy szoptasd, ha elfogadja, ilyenkor rengeteg folyadék kell, és a szopi erre is remek megoldás. (Persze itasd mással is, amit elfogad)


Jobbulást a babádnak!

2010. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ilyenkor nem ajánlott a tej tejtermék. Főtt burgonya, répa, kenyér, keksz, sok tea, zöldséges rizs.
2010. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de kivéve az anyatej. Voltam kétszer kórházban a gyerekkel és a fertőzőn mondták, szoptatni lehet, mert az anyatej nem árt. De tejalapú tápszer, tejpép valóban tilos.
2010. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ebédre krumplit csinálok husival, kevés sóval, csak este óta nem szopizott, és nyűgös is, és persze a cicim is tele ezért gondoltam mégis cicire rakom. reggel, este szopcsi van még, meg néha napközben is egyszer.

2010. dec. 21. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoptathatod. Nálunk mindig ez segített,így vészeltük át a betegségeket, amíg ilyen kicsi volt. Megnyugodott, nem is éhezett, jobban aludt.
2010. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ha beteg cagy jön a foga semmit nem eszik csak cicit!1 éves! Szó szerint semmit nem eszik meg, csak szopizik!

ÉS ez a legjobb nem csak az immunanyagok miatt,hanem egy szoptatott csecsemő minimális eséllyel szárad ki ilyen betegség alatt!Mert míg ugye az én lányom sem eszik semmit, de van cici amimegnyugtatja, csillapítja fájdalmát, és nem utolsó sorban táplálja,így nem szárad ki!Nálunk ilyenkor 2 nap alatt visszaáll a tejtermelés a csak szopihoz!

Szoptasd és örülj hogy ezzel is segíthesz neki!A dokinak meg ne mondd el,vagy tényleg keress másikat! :)

2010. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülye ez a dokid, már bocsánat. Miért kellene leszoktatni? Nem értem.Szoptasd, ahányszor csak kéri. Kisfiam 22 hós, de ha beteg vagy ha fogzik, szinte csak a cici kell neki. Amíg tudod, vagy akarod szoptatni, addig tedd azt.
2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jézusom, ez is a piacon vette a diplomáját,. miért kéne leszoknia??? sőt, örülj hogy még elfogadja, ha hány és vírusos, annál jobb nincs mint az anyatej. a dokinővel ne törődj!!!!!

2 éves kislány édesanyja

2010. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!