Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Nektek mit hoz a...

Anyukák, Nektek mit hoz a Jézuska?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, mi Anyák is fontosak vagyunk, olyan sok kérdés volt már arról, hogy ki mit vesz a Babájának,én most arra vagyok kiváncsi, hogy Nektek mi lesz az ajándék Karácsonyra? :)
2010. dec. 21. 11:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Anyukámtól kaptam egy harisnyát aminek felhajtható lábszárvédője van - calzedonia- kis pocakra is kényelmes.


egy pull and bear pulover ruhát kicsit olyasmi mint régen a norvég mintás pulcsik nagyon jól néz ki !


egy karkötöt kaptam amin bővithető a kiegészitők sora kb. ehhez hasonlit:

[link]


a férjemmel közösen kenyérsütőgépet vettünk magunknak Philips márkájút de az a nagy igazság hogy Ő sokkal finomabb fehérkenyeret süt én meg magosat.



És TE????

2010. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
kisbabát :)
2010. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Én ruhaféléket kértem/kapok/vettem... :) Kabát,csizma,pulcsi,felsők,sapka!

És talán még egy parfümmel is meglep a férjem! :D


A kisbaba is jó :) , de én "ajándék"ajándékra gondoltam!:) Persze értem én az örömöd,és gratulálok!


Írjatok még, írjatok!!!:))

2010. dec. 21. 11:51
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom,de nem is szeretném.Kifejezetten kérni meg nem szoktam semmit.Jézuskáék kitalálják,bár nincs könnyű dolguk:-)

Ill.egyet tudok,anyukám ideadja az egyik fülbevalóját(fehérarany)amit nem hord és nekem tetszik.

32/N

2010. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A páromtól egy csoki fondü készletet kértem,anyukám egy teflonos edényt vett,anyósómtól pedig üveg karácsonyfa díszeket kértem.
2010. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos valószínűleg semmit. Nagyon sok a gyerek a családban, kész vagyon volt az ő ajándékaikat is megvenni. Párommal megbeszéltük, egymásnak így nem veszünk. Mondjuk én vettem neki, de szerintem ő nem. De ezért nem is neheztelek rá. Persze valami apróság nagyon jól esne, nem nagy dolog, akár egy képeslap is. Tudom elcsépelt duma, de tényleg csak az ajándékozás, a szeretet jelképe a fontos.
2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem és kapok pohárkészletet, ágyneműt. Apától meglepi lesz, szeritnem egy új kávéfőző, mert a régi már nem igen szuperál. :)
2010. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
A férjemtől kapok egy gyűrűt (lebukott, mert elvitte az enyémet egyik nap reggel, és este már megint megtaláltam. de nagyon meglepődök majd:). A "nagy" családban nem szoktunk ajándékozni, csak a gyerekeknek.
2010. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel nem ajándékozzuk egymást, így beszéltük meg. Inkább a nagyszülőknek, 3 gyerekünknek veszünk ajándékot.
2010. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tudom :)
2010. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!