Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvasnátok egy kicsit a...

Olvasnátok egy kicsit a szeretetről?

Figyelt kérdés

Egy tudományos felmérés részeként kutatók megkérdeztek néhány 4 és 8 év közti gyermeket arról, hogy szerintük mi a szeretet. A kérdésekre adott ...tovább » válaszok mélysége és komolysága sok esetben a kérdezőket is meglepte:


"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már előrehajolni, hogy kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szeretet."

Rebeka - 8 éves


"A szeretet az, amikor egy lány bekölnizi magát, a fiú pedig borotválkozó arcszesszel bekeni magát, aztán elindulnak, hogy szagolgassák egymást."

Karesz - 5 éves


"A szeretet az, amikor az étteremben odaadod másnak a sült krumplidat, anélkül, hogy te kérnél az övéből."

Kriszti - 6 éves


"A szeretet az, amikor két ember állandóan csókolózik. Amikor pedig már belefáradtak a csókolózásba, még akkor is együtt akarnak maradni és beszélgetnek. Apa és anya ilyenek. Szerintem gusztustalan, amikor csókolóznak."

Emília - 8 éves


"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában van. Ha egy pillanatra abbahagyod az ajándék ok kicsomagolását, akkor lehet meghallani."

Robi - 7 éves


"A szeretet az, amikor apa izzadt és büdös, de anya akkor is azt mondja neki, hogy sokkal helyesebb, mint Robert Redford."

Krisztián - 7 éves


"Amikor szeretsz valakit, akkor sokat pislogsz, és apró csillagocskák jönnek ki belőled."

Judit - 7 éves


"A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan."

Márk - 6 éves


2010. dec. 21. 12:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira édesek,gondoltam megosztom veletek így Karácsony előtt!
2010. dec. 21. 12:47
 2/12 anonim ***** válasza:

A gyerekszáj mindig őszinte:) Imádnivalóak:)

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, a Robert Redford-oson és az utolsón behaltam :D Valami hihetetlen bája és humora van annak, amit a gyerekek tök ártatlanul tudnak mondani :)
2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tök arik:)
2010. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már ismertem őket, de újra jó volt!
2010. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és az ízületi gyulladásos a legszebb szerintem, én is így szeretnék megöregedni...

12:52

2010. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nektek is boldog Karácsonyt,örülök,h sikerült egy kis örömet szerezni.
2010. dec. 21. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Nayon edesek! A gyerekszaj mindig oszinte, es termeszetes. Nincs benne semmi mesterkelt.

Azert jo, hogy nem tunt meg el a szeretet ebben a vilagban..

2010. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:-))
2010. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tetszik :) Boldog Karácsonyt Neked is!
2010. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!