Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám felcserélte az éjszakát...

Babám felcserélte az éjszakát a nappallal! Majd egyedül visza fogja cserélni vagy mit tehetnék? Más még igy

Figyelt kérdés

reggel 6-kor aludt el és fél 5 kor kelt azóta már egyszer aludt 1 órát

7,5 hónapos


2010. dec. 21. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Miért nem keltetted fel, hogy ne aludjon annyit nappal?

Egész éjjel mit csináltatok?

2010. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez már többször is volt vagy csak ma?
2010. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azért kérdezem, mert hihetetlen volt hogy ma először a 22 hónaposom olyat csinált, hogy aludt 3 órát és utána felébredt, kivettem az ágyából és a nagyágyon még visszaaludt majd egy órára. Azt hittem beteg. Vmi front lehet. A kisebbik babám is sokat aludt ma.
2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jaj bocsánat buta vagyok!

ezelőtt 3 héttel beteg volt,megvolt fázva és lázas volt igy hagynom kellet aludni,3 napig csak enni,fürdeni kelt fel mert anyira beteg volt,mikor ez elmúlt akkor kezdte eleinte 12-1-ig volt fent asztán minél tovább de 1 hete 4-6 közt alszik el 1 és 4 közt kell

tehát mit tehetek?

2010. dec. 21. 20:05
 5/8 A kérdező kommentje:

elso baba kerlek titeket segitcsetek

mit tegyek?majd magatol helyre fog ez allni vagy mi a teendo?bocs a nem helyes irasert,most fekszem le aludni en is a babam 1 oraja alszik

leci irjatok

2010. dec. 23. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:
szia próbáld néha felébreszteni és ak ne had aludni jobbat nem tuduk :(
2010. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Napközben 1 óránál tovább ne hagyd aludni. Utána kaja, és tartsd ébren a felkeléstől számított 3 órán keresztül. Játék, hintázás, lakásban cipelés, bármi, csak legyen ébren. Utána megint 1 óra alvás, és elölről kezded az egészet. Este 7 körül fürdés, félhomályban, utána rögtön kaja, és lerakod aludni.

És ezt minden nap így csináld, vissza fok szokni az éjjeli alvásra. Nem mondom, hogy könnyű lesz az első 4-5 nap, de rakj le mindent, hagyd a házimunkákat, és tartsd ébren a babádat nappal.

7,5 hónaposnak elég kell, hogy legyen napi 3X 1 vagy 1,5 óra alvás napközben, úgyhogy ezzel a "recepttel" nyugodtan próbálkozthatsz.

2010. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Reggel 7-8 körül ébreszd fel, ha megéhezik, jöhet a reggeli. Ha elálmosodik, max 1-2 órát hagyd aludni. Szerintem nem baj, ha többször alszik keveset (1-2 órát) napközben, majd beáll a napi 2-3 alvásra, ha visszaáll a rend. Éjszaka pedig ha felébred, várj egy picit, mielőtt odamész hozzá, hátha visszaalszik magától. Lehetőleg ne etesd meg éjszaka, esetleg vizet adj neki. Éjszaka lehetőleg legyen sötét a szobájában. Pár napig eltarthat, mire megszokja, de tarts ki!
2010. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!