Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig és naponta hányszor...

Hány napig és naponta hányszor adhatom a Nurofent a babámnak fogzási fájdalom csillapítására? A gélek nem érnek semmit. A Panadol jobb volna?

Figyelt kérdés
Eddig szinte csak esténként adtam neki, de már pár este adom, mert volt hogy sírva ébredt több éjjel és addig nem is tudott visszaaludni, amíg nem adtam neki még egy adagot. De meddig lehet így adni? Már látszik az ínye alatt a foga, de ugye nem lehet tudni mikor töri át. Most eléggé rágja szegénykém a kezét, ezért gondolom, hogy sűrűn fájhat neki.
2010. dec. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljes adagot csak 3 napig lehet. Számold ki, hogy mennyit adtál már neki és oszd el. Ha nem vagy már az adagokba biztos, akkor vegyél holnap Panadolt. Azt add neki egy pár napig, aztán mehet újra a Nurophen ha szükséges.
2010. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doboz alján külön fel van tüntetve,hogy fogzás miatti láznál mennyit lehet neki adni.
2010. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem tudom,de én is a nurofent adom neki minden este.(2 és fél ml)
2010. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!