Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, naponta...

26 hetes vagyok, naponta többször úgy éreztem az elmúlt héten, mintha kövek lennének a hasamban, mázsás súlyú lenne. Kb. így tudnám leírni. Nagyon enyhe mensiszerű fájdalom is társul hozzá, de az csak néha. Ez természtes?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, lehet, hogy ahogy belépek a 3.trimeszterbe, kezdődnek a problémák? Ki mit érez hasonló korban?
2008. márc. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 32 hetes vagyok és szintén ilyen tünetekkel küzdöm :-)

Ne aggódj, nől a babánk, kell meki a hely! Lesz még nehezebb is a pocid és feszül, mintha a pici nyomná-lökné lifelé!

Ha erősődik és állandósul a menszis görcs, akkor fordulj a nőgyógyászodhoz!

Amúgy nyugi, pihenj sokat és minden oké lesz!!!

Üdv!

2008. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még most lépek a 20.-ba, de én is ugyanezt érzem. Néha megijedek. De ha lepihenek akkor enyhül majd el is múlik. Én is aggódom egy kicsit! De az előttem szóló megnyugtatott.

Boldog babavárást!

2008. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok, gondoltam azért, hogy valamilyen szinten normális, csak ez most új, ezért aggódtam kicsit. De pénteken megyek a dokimhoz, akkor mindenképpen megemlítem neki!
2008. márc. 2. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


pihenj sokat, nálam is ez az érzés van, ha elfáradtam. Így jelez a pici meg a tested, hogy több pihire lenne szükséged.

2008. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!