Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Karácsonykor mennyi...

Anyukák! Karácsonykor mennyi időtök marad majd az ünnepi frizurára, sminkre stb. egy örökmozgó baba mellett?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, mert első karácsony, hogy van baba, majdnem 1 éves, akkor lesz időm, ha a párom foglalkozik vele kicsit, vagy amíg tart a délutáni alvása. De annyi dolgom lesz még magamon kívül is, hogy azt se tudom, hogy végzek.
2010. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy minden reggel 10 perc kb. De ennél fontosabb kérdés az ebéd-vacsora elkészítés nekem.
2010. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amint megfőztem,megyek zuhizni,és remélem rendbe is tudom tenni magam.Olyan extra smink és frizura nem lesz,de 10 perc elég lesz rá.
2010. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha minden jól meg ma megyek körmöshöz, de még nem akarom elkiabálni az a biztos ha ott vagyok. a hajam gáz. Szolizni is kellene de az tuti nem fér bele már.
2010. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb 2 perc, apa majd addig babázik, de nem viszem túlzásba. Itthon nem szoktam festeni magam, nincs rá szükség szerencsére.
2010. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

itthon leszünk 24-én, 3-asban. Ekkor nem sminkelek.

23,25 és 26-án ve3ndégek jönnek, sztem akkor sem, mert a család jön. 24,25 és 26-án templomozás, akkorra sminkelek, de csak úgy, mint eddig, a kocsiban, úton arrafelé:). A hajam könnyen kezelhető frizura, egy jó fejmosás rengeteget segít rajta.

2010. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott,hogy sminkeljek vagy frizurát készítsek persze nem azért mert igénytelen vagyok.Vannak sokkal fontosabb dolgok,azokra koncentrálok..
2010. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kozmetikust a hét elején elintéztem, péntek reggel főzés, este a vacsora előtt szép ruha, smink. Ja, a hajam, hát azt én csinálom, becsavarom előző este és abban alszok, délután majd kibontom és kész. De nem vagyok mérvadó, mert a fiam még csak fél éves.
2010. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Idén végre jó lenne, ha normálisan néznék ki a karácsonyi fotókon, mert valahogy mire odáig jutok, mindig csak az ünneplő ruhát kapom fel és ennyi.

A hajcsavróval alvás jó ötlet, aznap nekem se lenne rá időm. :)

Köszi csajok, várom még a válaszokat!

2010. dec. 22. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonlóan vok mint a többiek.Fürdés aztán vmi szolid smink új ruha(kari ajándékom az egyik:-D)a hajamat meg álltalában csak kivasalom,de idén feltűzöm szépen.Addig rásózom apára a fiamat és elvonulok amig kész nem leszek.Ennyit minden férfi kibírhat.....

Legalább karácsonykor legyünk a toppon ha az év többi napján kicsit slamposabbak vagyunk.

És igen kell a jó fénykép,mert hát a tavalyi......

2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!