Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós baba ehet karácsonykor...

10 hós baba ehet karácsonykor mézest?

Figyelt kérdés
Nem enné meg az egészet csak elmajszolna belőle valamennyit.
2008. dec. 20. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! legalábbis én nem adnék. Mézet és mézes dolgokat csak másfél,2 évesen kaphatnak először!! Allergiára számíthatsz,ha hamarabb adod neki.
2008. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

én sem adnék. a mézben lehetnek többek között antibiotikum maradványok, amivel a méheket kezelik,másrészről ez nyers élelmiszer, lehetnek benne olyan spórák, amik botulizmust okozhatnak és allergiát. nem ijesztgetni akarlak, de sajnos igy van.

2008. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A MIlUPA mézes korongot lehet adni 9 hótól.

???

2008. dec. 20. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem adnék neki. a cukros, mézes, sós dolgokkal szerintem várj még.
2008. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezek a dolgok amik a babáknak készülnek biztosan ellenőrizve vannak.Szerintem nyugodtan kóstoltasd meg vele,ztán ha nem észlelsz semmi negatív reakciót adj neki nyugodtan.
2008. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem adnék neki mézes dolgokat! Főleg nem mézeskalácsot, mert abban még glutén is van meg egy jóadag cukor...

Mézes dolgokat 1éves kor után szabad adni ,mert akár anafilaxiás sokkot is okozhat!


A Milupa mézes korongjáról meg annyit, hogy a magyar leíráson 9 hóstól ajánlják, de az eredeti német címkén pedig 12 hó van...


Adj a babának gyümölcsöt, pl banánt, azt is majszolhatja, legalábbis az enyém jól elnyammog rajta

2008. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!