Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tésztát mikortól adhatok a...

Tésztát mikortól adhatok a kisfiamnak? /8 hós/

Figyelt kérdés
És ha adhatok akkor hogyan és milyen étellel keverjem?
2009. jan. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tésztát 6 hós kortól kaphat.Én a főzelékek sűrítésére használok tésztát,krumplit,rizst.Levesbe főzök zöldségeket,májat,húst,és valamelyikkel sűrítem.Vagy ha nem főzök levest,akkor csak úgy a babának teszek fel valamit.Pl:kevés vajon megpirítom a husit,felengedem vízzel,hagymát teszek bele,paradicsomot,sózom,és a főzőlével meg a tésztával leturmixolom.Lehet hús nélkül is a tésztát akár,túróval vagy sajttal.
2009. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bébiételt adtam neki abban van tésztás is pl. paradicsomszósszal, zöldségek közé is keverheted. Amikor nem bébiétel volt először tarhonyát próbáltuk, nagyon bevált. Szerintem már nyugodtam adhatsz neki!
2009. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig tojásmentes tésztákat, durum tésztát használj.
2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2009. jan. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!