Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok tésztát 7hónapos...

Adhatok tésztát 7hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
4hónapos korától hozzátáplálom sok mindent eszik. Levest adtam már neki de tészta nélkül.Kevés tésztával turmixolhatom neki?
2011. júl. 12. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszik már lisztes dolgokat, akkor durumtésztát adhatsz neki.
2011. júl. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden fajta tésztát adhatsz neki,és nem kell már turmixolni neki az ételt. Darabosan is megtudja már enni.
2011. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még nem mertem darabosat adni neki.
2011. júl. 12. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A második hülyeséget beszél, mivel 8 hónapos kortól lehet bevezetni a tojás sárgáját, míg a normál tésztában TELJES TOJÁS van!!! A darabosban egyet értünk.

Szóval egyelőre durumtésztát kaphat a babád, ha már bevezetted a glutént neki.

Próbáld ki, hogy nem turmixolod le teljesen, és hagysz benne kis darabokat. Kisfiam már 7 hónapos korától evett kenyeret, pedig egy darab foga nem volt még akkor. Ne akarj úgy járni, mint egyik ismerősünk - 1 éves elmúlt a gyerek, de csak és kizárólag pépeket eszik. Se egy darab kenyér, se egy babakeksz vagy piskóta, semmi. Pedig van 7 foga is.

2011. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Durum tésztára gondoltam a tojás miatt adtam neki turmixoltam persze darabkák vannak benne igy eszik már 2hete.Én ugy értelmeztem,hogy simán levest adok neki.Egyébként harmadik gyerekem a két nagyobb egyévesen már szinte azt ette amit mi.A tésztában nem voltam biztos.A babakekszet is szépen majszolgatja.
2011. júl. 12. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!