Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van beesve a kutacsa...

Mennyire van beesve a kutacsa azoknak a babáknak akik kevés folyadékot isznak?

Figyelt kérdés
Az én babámnak is beljebb van a kutacsa, 7 hónapos majdnem 10kg,74cm, még szopizik, de a tízórai, ebéd, és az uzsonnát már kiváltottuk. Igaz kevés teát iszik, de én eddig úgy gondoltam, ha anyatejet iszik a kiváltott kaják után az elég. Itt olvastam az egyik kérdésben, hogy ha beljebb van a kutacs akkor keveset iszik.
2010. dec. 22. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen de csak akkor számít ha akkor is be van esve a kutacsa ha fekszik. Álló helyzetben (vagy ülőben) természetes módon is egy kicsit beljebb van, ettől nem kell megijedni.
2010. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor rendben van
2010. dec. 22. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A védőnőnk állandóan a kutacsát tapogatja, már totál kikészít!!! Gyakran kínálom innivalóval, de annyit iszik, amennyi jól esik neki!
2010. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!