Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamaák! Mennyire fontos a...

Kismamaák! Mennyire fontos a kiszolgálás egy bababoltban? Létezik olyan bolt, ahol tényleg kedvesek és mindenben tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Több helyet is végiglátogattunk már, és az az igazság hogy mindenhol máshogy viselkedtek velünk az eladók. Hol találok Bp-n olyan helyet, ahol tényleg kedvesek és értenek is ahhoz, amit eladnak? És másokat mennyire befolyásol a választásban hogyha mondjuk nagyon tetszik valami, de bunkók és esetleg ki se szolgálnak, vagy az, ha valamiben bizonytalan, de kedves az eladó?
2010. dec. 23. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbb helyen sajnos olyan eladóval találkoztam,aki kikent- kifent 20 éves lányka volt,és gőze nem volt a babagondozásról és a babaholmikról,ez a halálom.Az egyetlen dolog amit meg tudott mondani,az persze az ár volt,ami sokszor jóval több volt az ilyen boltokban,mint a neten.Fordultam is ki onnan.Más boltokban viszont volt olyan,aki nagyon "értett" hozzá,de szerinte egy bükk (színű)kiságy több 10000 ft,és a pihenőszék szerinte nem keresett árucikk az anyukák körében..
2010. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is több boltot végiglátogattunk.

Bergon- úgy kell eladót vadászni, de a termékeket körbe tudod járni, megtapogatni. Az árak hülyén vannak kirakva, vagy nincsenek feltüntetve.

Mária bababolt- azonnal kapsz törzsvásárlói kártyát, az eladók nagyon kedvesek, segítőkészek, türelmesek, válaszolnak mindenre, de szerintem túlzsúfolt a bolt, az olcsóbb kiságyakat meg se tudtuk nézni, mert fel voltak pakolva a polc legtetejére. Itt a ruháktól kezdve mindent megkapsz, de vannak dolgok, amit nem itt érdemes megvenni. (Kifogó, lepedő, ágynemű, Tena betét stb.)

Kika- drága, mint a vesztés. Az olcsóbbak rettenetesen gagyik, a jobbakat meg horribilis áron adják. Eladót szintén vadászni kell.

Brendon- ha nem mész az eladóhoz, magától nem jön oda. Mi miután segítséget kértünk, nagyon aranyos volt az eladósrác, mindent végigmutogatott amit kértünk, sokat magyarázott. Vannak jó áron termékek, de ruhákat nem érdemes szerintem ott venni nagyon drágák, bár ez egyénfüggő....

Bippa- ezt dicsérték nekem, de oda nem mentünk el, nekünk messze van.

2010. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mini-Manó babaolt zuglóban. Sosem volt gondom velük, kedvesek aranyosak segítenek.
2010. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én pont a Minimanóban jártam úgy a múltkor, hogy nagyon flegmák voltak velem :( Az Elefániban foglalkoztak velünk, de ott meg nagyon tukmálósak voltak, Brendonba a hallottak alapján meg nem is szeretnék elmenni :(
2010. dec. 23. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésre nem tudom vélaszolni,h Pesten van e ilyen hely! De a tapasztalatomat szeretném veled megosztani! Sztem a bababoltokban abszolult szakképzetlen alkalmazottak vannak és még csak nem is segitőkészek! Sztem ez felháboritó!

Én a 7.bababolt után találtam a lakhelyünktől elég messze egyetlen egy olyan helyet ahol mindenről mindent tudnak és segitőkészek is!

2010. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is sok baba üzletet bejártam, mire megtaláltam a legjobbat. Én is hasonló tapasztalatokkal voltam, de szerencsére már csak hozzájuk megyek. A tulajjal telefonon egyeztetek, mikor utazom, s mire lenne szükségem, korrekt felvilágosítást tart. És bármi problémám volt egyből megoldotta. Múltkor említettem neki, hogy az utazóágy magasítónk elszakadt, mondta, hogy vigyem vissza és megtátja mit tehet. 2 hónap múlva jártam arra, akkor bevittem az alkalmazottaknak. És 1-2 hét múlva kipostázták nekem, de ahogy elnéztem, zsír újat kaptam, és még a postaköltséget sem kellett kifizetnem. Igaz a cég dombóvári de imádom őket, én mindent csak náluk veszek.
2010. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Brendon!
2010. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a Babaszafarit ajánlom, nagyon kedvesek, készségesek, nem túl nagy a bolt, de mindent megmutatnak, és nem zavarja őket, ha órákig próbálgatod a babakocsikat. Van honlapjuk is, ott meg tudod nézni, árulnak e ott olyan dolgot, amit keresel (ruhát pl. nem árulnak).

A Budaörsi Brendonban is vannak értelmes eladók, igaz, hogy tényleg vadászni kell őket, de ha már találtál egyet, segíteni fog.

A Mária Bababolt nagyon zsúfolt, igaz, hogy nagy a választék, ha van türelmed, érdemes megnézni, az eladók általában itt is készségesek.

2010. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalatom Szegeden a Brendonban volt.Az eladónő lenéző volt,nehezére esett a segitség,összenézve a többi kollégájával ment a pofa vágás rendesen.Pedig a kolléganőimmel ott vettünk meg akkor jó néhány dolgot.(ők is babát vártak)Ez olyan nyomot és rossz érzést hagyott bennem,hogy azóta sem mentem be.Ennek 2éve.Tehát fontos a kiszolgálás.
2010. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Szegeden a Brendonban szoktam vásárolni,nekem még nem volt problémám az eladókal.Mosolyogva kérem,hogy segitsen valamit megtalálni.........eddig még mindig kedvesen,barátságosan szolgáltak ki!

Remélem találsz egy üzletet ami neked megfelel!!!!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok nektek!

2010. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!