Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj hogy a babám nagyon...

Nagy baj hogy a babám nagyon kevés dologhoz hajlandó megenni a kenyeret?

Figyelt kérdés
Szinte csak a májkrémet eszi meg kenyérrel/zsemlével. Vagy ha jobb pillanata van akkor megeszi valamihez. Nagyon jó evő volt mindig is de valahogy a kenyér nem csúszik.Ez nagy baj?
2010. dec. 23. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj??? inkább örülj neki. A magyarok hülyesége ez a kenyérevés. Még a gyümölcsleveshez is kenyeret esznek.
2010. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyerkőim kb. ovis korukig "szétválasztó" diétát tartottak. Odaraktam eléjük a szendvicset (kenyér, felvágott, zöldség, sajt, mikor mi)és szépen emeletenként ették. Először monjuk a az összes húst, aztán megették az uborkát, és végül talán ettek a kenyérből is. Viszont ha mentünk etetni a tópartra a halakat, akkor mindig megdézsmálták a halaknak szánt kenyeret.

Szóval szerintem nem baj, csak kínáld meg vele, ha kell neki, akkor megeszi.

2010. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom hogy nem baj.Csak anyu állandóan ezzel rongál hogy egyen kenyeret!Én is azt gondolom ha kell neki úgy is kéri. Bár én ne ennék kenyeret /zsemlét :) és akkor talán sikeresebb lenne a fogyás :))
2010. dec. 23. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emlékszem gyerekkoromban apu a rakott krumplihoz is kenyeret evett!!

Nálunk pont az a baj, hogy a fiam egész nap, minden étkezésre csak azt enné. Sokszor megy a hiszti ebédnél, hogy adjak kenyeret a főzelék mellé. 1 éves, egyre gyakrabban azt eszi amit mi, olyankor nem is kell a kenyér!

Szóval szerintem (ebben) ne hallgass anyudra, a babák tudják mi kell nekik.

2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lennék így a zsemlével, kiflivel :-) Mondjuk csak szendvicsként eszem, de akkor is.

Ne hallgass anyudra!! Ha nem kell neki, ne egye. Majd megeszi, ha kívánja. Én a helyedben nem erőltetném (inkább örülnék neki). Eszik mást, amit szeret és egészséges.

Az én anyukám szó szerint mindenhez kenyeret eszik. Még a kenyeret is kenyérrel eszi. Sajnos meg is látszik rajta, de őt így fogadjuk el. Inkább nevetni szoktunk rajta, hogy krumplis tésztához, túrós csuszához, rakott krumplihoz is kenyeret eszik.

2010. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem van h eleve kenyér nélkül teszem már oda neki a kaját. Bocsi de olyan jót nevettem amit írtál:)h anyud még a túrós tésztához is kenyeret eszik :).Nem semmi!
2010. dec. 23. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is sokat gondolkoztam. Kisfiam leeszi a szendvicsről a szalámit és a paradicsomot, a kenyér ottmarad. De ez így olyan kevésnek tűnik! Vagy tegyek elé 10 dkg felvágottat? Tanácstalan vagyok.
2010. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ritkán eszi meg.Esetleg ha pici katonákat készitek neki.Ő is leeszik róla mindent,majd a vajat,vajkrémet,boci sajtot vagy májkrémet lenyalja róla.
2010. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!