Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után is fájdalmas...

Szülés után is fájdalmas maradt a menstruáció?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én szülés előtt mindig megszenvedtem, az első nap maga volt a pokol. Kislányom 5,5hós és még nem jött meg. Mire számíthatok???? Mert van aki azt mondja h szülés után megszűntek a görcsök....
2010. dec. 23. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont fordítva van!! Előtte sosem fájt!Most se drasztikus de van hogy eléggé fáj ha megvan!!
2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anyája válogatja.

Én ájulós-rosszullevős voltam mindig is menzeszkor, szülés után 10 hónappal jött meg (mikor abbahagytuk a szopit), már nem fájdalmas, de a mennyiséges óriási, éjjel kétszer cserélek betétet, mégis véres a lepedő reggelre.

Szegény hugomnak szülés után 7 héttel megjött (kizárólagos szopi mellett), és sokkal fájdalmasabb, bővebb a vérzése mint korábban.

2010. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam pont ma kopogtatott piri néne! Hát nem elég hogy a másfél éves kisfiam pörög egész nap, egyedül vagyok, sütök-főzök, mosok és még görcsölök is cefetül. Tehát nem unatkozom. :-) (Ja és a terhességem előtt is görcsölős voltam, úgyhogy semmi sem változott etéren.)
2010. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szules utan elmaradtak a gorcsok, has es derekfajas. Nem csomos, nem omlik. Sokkal jobb mint szules elott. ha a ver nem lenne, eszre sem vennem a menstruaciot, de nem igy volt azelott.
2010. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk anyunak soha nem fájt, miután meglettünk mindig meg akar halni :S

Nekem a baba előtt fájt nagyon, de azóta még nem jött meg, bízom benne, hogy nekem sem fog fájni.

2010. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én alig vártam,hogy végre szüljek,(engem is ezzel nyugtattak mindig,hogy majd szülés után elmúlik)mert piszok módon görcsöltem mindig... Nekem is olyan ájulós-hányós fajta erős görcsökkel tipusú volt.De hiába szültem már kétszer is,nem sokat javultak a görcseim... :( Az első 1-2nap az most se kellemes.
2010. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én szülés előtt nem voltam görcsölős típus,nem mondom hogy nem fordult elő,de átvészelhető volt,de szülés óta olyan brutális görcseim vannak hogy van hogy le kell ülnöm alig birok a lábamon megállni és még a lányomat is van hogy nem tudom felvenni.én 3 hónapra kezdtem menstruálni 10 hónapos a lányom,a doki azt mondta még javulhat.
2010. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülés óta még csak premens. tüneteim sincsenek a feszültségen kívül. Viszont a vérzésem hosszabb és erősebb lett.
2010. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sokkal kevésbé fáj (régen nagyon kivoltam), és a vérzés is csak 3-4 napig tart.:)
2010. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem már ugyanolyan, de a szülés utáni első pont olyan volt, mint vajúdni. Csak épp nem múlt el 7 óra múlva. Szóval én ott, akkor azt mondtam, hogy egész életemben terhes leszek. Mert inkább szülök évente egyszer, mint, h havonta menstruáljak. :D De a második már jobb volt. :)
2010. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!