Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyjából mindent egy helyen...

Nagyjából mindent egy helyen szeretnénk beszerezni. A Brandon bababolt mennyire alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtalálsz egy helyen de van olyan dolog ami drágább mint egy kisebb bababoltban
2009. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Alkalmas rá, ott mindent meg fogsz kapni. De nagyon drága.
2009. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha időt, energiát szánsz rá és több helyen körülnézel.

Én szeretem a Brendont, sok jó ruci, játék kapható, és a választék is jó.

Pénzt is sokat spórolhatsz, ha nem egy helyen veszel meg mindent.

2009. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hosszas nézelődés után, tudnám ajánlani a Mária bababoltot a Visegrádi utcában, www.bebibolt.hu

vagy az elefáni babadiszkontot www.elefani.eu. Baross utca. Ugyan úgy minden van mint a brendonban, a 60.000. forintos babakocsitól a 250. 000.-ig, kiságyak, ágynemű, ruhácskák, pelenkák, cumisüvegek, szoptatós melltartó, fürdetéshez kellékek, stb. csak sokkal kedvezőbbek az árak. Sőt, mindkét boltba ha bemész, csináltass egy törzsvásárlói kártyát, s utánna vásárolj, s kapsz 5, ill. 10 százalék kedvezményt.

2009. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok. Nem tudom, miért kellett lepontozni, én csak a kérdésre válaszoltam.


Lehet, hogy valakinek nem tetszett, hogy odaírtam, hogy drága a Brendon, de tény, hogy az. Nálunk (Pécsett) 4 bababolt van, abból 2 állati drága, és az egyik a Brendon. Azon a 2 helyen, ami olcsóbb, ott 20-30%-al olcsóbbal lehet megkapni ugyanazokat a dolgokat. Én szülés előtt állok, nemrég vásároltam be, mindegyikben voltunk a férjemmel, és megnéztük az árakat, mert azért egy komplett babakelengye vásárláskor 20% is hatalmas összeg.


Én még mindig azt mondom, alkalmas rá, hogy az ember ott mindent beszerezzen, mert jó a választékuk, de lehet olcsóbbat is találni.

2009. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Baby outlet.A Brendon kifutó termékeit árulják jóval olcsóbban.Nem minőség csökkent csak lehet,hogy tavalyi modell.Fent van a neten árakkal,meg tudod nézni.Szinte mindent lehet kapni.
2009. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én egyiket sem pontoztam le, mindegyik hasznos volt számomra.
2009. jan. 24. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért pontoztak le, pedig igazad van, én is vásároltam ott, de többé soha nem teszem. Vettem az állítólagos lányomnak rózsaszín ágyneműt, mikor kiderült fiam lesz, ki akartam cseréltetni, igaz a blokkom nem volt meg, de kézzel hímzett "brendon" felirat van rajta, nem cserélték ki!!! A pelenkázó lapot egy kisebb boltban vettem szintén nem volt meg a blokkom, és szó nélkül kicserélték!
2009. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi helyzettől függ.

ha spórolni szeretnél egy picit, akkor inkább két-három helyről szerzed be.


ha nem szeretnél mászkálni, van sok webbolt, onnan beszerezheted.


Ajánlom:

- Elefáni babadiszkont

- Baba Outlet (A soroksári úton van, mindenképpen netrol rendelj, vagy kocsival menj, hihetetlenul sok "néni" áll kinn, elég sokkoló látvány)

- Brendon (nem mindent onnan, de jópár dolgot. Ár ügyileg például ott egy bundazsák 10 ezer forint volt, a Sárkány centerben meg 2 ezer. Magamnak nem veszek 10 ezer forintért kabátot, pedig én sokáig hordom :))


Ennek a háromnak a kombinációjából már össze tudod válogatni szépen a kelengyét, ha neten rendelsz, akkor nem is mászkálsz, és anyagilag is jobban jársz, mintha csak a Brendonban vásárolnál.


(Még egy pár ár összehasonlítás: ágyneműgarnitúra Elefániban 4 ezer forint, Brendonban 13 ezer forint) (rácsvédővel mindkettő). Ilyen ágyra tekerhető spirál játékdolog Elefániban 1.500, Brendonban 5.000. Melltartó Elefániban 3000, Brendonban 10 000. DE!

Az elefáni webboltjaban nincs kinn a teljes árukínálat, a Brendon webboltjában igen. Az Elefáni boltban szinte oldalazva lehet csak kozlekedni, a Brendonban kényelmesen (jó pont, egyetlen bababolt, ahol van pad leülni a kismamaknak, ami a vegefele nagy elony)).


Mindamellett, ha jársz a Tescoban, nagyon jó minőségű, édes babadolgokat lehet kapni olcsón, egyszer odatévedtem, ott is beszereztem par dolgot. A Sárkány centerben is van sok olcsó és jó dolog, bár oda se "vegyunk a babanak vmit" céllal mentunk, de azert vettunk :)))


Ami nem volt a brendonban:

- patentolható takaró (jó, nem nagy dolog, de akkor is)

- kicsi fürdőlepedő választék (csak szines volt minta nelkul meg katicas meg békás)

- 50x70 centis pelenkazó, meg bármi, ami kicsit is eltér a "szabványtól"

2009. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a brendon drága volt. Mi itt vásároltunk meg mindent.

www.babaholmiolcson.hu. Jó nézelődést!

2009. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!