Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 funkciós babakocsi kitart a...

3 funkciós babakocsi kitart a babakocsis időszak végéig, vagy cserélni kell esernyőkocsira?

Figyelt kérdés
Ha csere,mikor(és miért)?köszi a segítséget
2010. dec. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nehéz, és szereted, kitart. Ha nem kényelmes, vagy nem fogod valami miatt szeretni, akkor ha már ülve használod cserélni fogsz. De ezt majd úgy is érzed. Nekem a multifunkciós babakocsival az volt a bajom, hogy elég nehéz volt, ülőnek egy könnyebbet akartam. Végül mégis elővettem a multifunkcióst, mert sokkal jobban tudom téliesíteni.
2010. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem csaréltem, felsleges lett volna, teljesen jó ami van.:

[link]

21 hós lányom, még haszáljuk, igaz már ritkábban, de pl pont tegnap ült benne.

Direkt iylet akatartm, nem mózeskosarast.

Egyébként nem értem minek lecserélni azt, ami jó, néha ezt veszem észre itt a kérdéseknél, hogy tök logikátlanul csrélgetik a babakocsit.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még saját tapasztalatom nincs, de ránézésre ki fog tartani a mostani kocsink, ameddig szükség lesz rá.


Volt esernyőkocsim (kölcsön), utáltam!!! Rossz tolni, csak 2 kézzel lehet, kicsik a kerekei, ezért egy pici gödör/

kátyú már akadály, rossz vele a padkára fel/le menni. Soha többet esernyőkocsit!

2010. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én imádom Böhömkét, de mivel lépcsőzöm elég sokat kénytelenek voltunk venni sportkocsit is már. 9 hónapos volt a lányom és majdnem elejtettem a lépcsősoron. Kocsi, gyerek, 2 táska azért az sok volt már, úgy 25 kiló körül. Ezzel még féloldalasan emeleteket mászni...


Nekünk nagy kerekű sportkocsink van. Annyira nem rajongok érte, de könnyű. Most télen Böhömkét használjuk sokkal nagyobbak a kerekei, magasabban van, és vastagabb az anyaga jobban téliesíthető. Igaz csak apával megyünk ki vele, ő cipeli a kocsit én a gyerkőcöt.



Ha jó nagy kocsit választasz, nem buszozol-metrózol stb, nem kell lépcsőt mászni még a liftig sem! akkor kitart szerintem.

2010. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a mi többfunkciósunk nagyon nehéz és nagy, vettem egy kis könnyű kocsit is, Espiro Magic 3-mat. Most télen leginkább a nagyot használjuk, de amúgy a kicsivel közlekedünk, sokkal egyszerűbb és könnyebb.
2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!