Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiperaktív babátok mellett a...

Hiperaktív babátok mellett a háztartás végezniok tudját? Vagy csak én bénázok? 5hós a babucikám

Figyelt kérdés
jut magatokra egy kis idötök?
2009. jan. 24. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsi fiam 6 hónapos.

Jön-megy,kúszik-mászik,üldögél,fel akar állni,elesik,sír plusz jön a foga.

Szóval nem,nem te vagy a béna!:)

Nekem akkor,ha apa hazaér vagy,amikor alszik.

Zsófi

2009. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igy van!nem vagy béna!én is akkor tudok megmozdulni mikor alszik!magamra semmi idöm nincs ugyhohy ebbe már bele is törördtem!:)
2009. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
uez, míg kisebb volt több időm volt, és nem voltam ennyire fáradt, most már kezdenek összecsapni a fejem felett a hullámok...
2009. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem a te bénaságod az én kicsim már lassan két éves nem játszik egyedül, 5 percnél tovább nincs el nélkülem, lehet hogy én rontottam el, de szinte már a háztartásra sincs időm nem hogy magamra. Nekem már csak napi 1 óra az alvás délután. Ezzel nem lehet a világot megváltani.
2009. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Egy 5 hónapos baba még nem lehet hiperaktív, legfeljebb kevés alvás igényű, mozgékony, stb, de nem hiperaktív.

Az én fiam is volt ilyen, mondjuk ez nála időszakos volt. Én is volt, hogy kapkodtam egész nap, aztán úgy voltam vele, hogy ha már iszonyat nagy volt a kupleráj, akkor átvittem 2-3 órára anyámhoz aztán gyorsan kitakarítottam, és akkor egy ideig könnyű volt vigyázni a rendre.

Magamra kb. este volt időm, nekem szerencsém volt mert magától is hamar leszokott az éjjeli ébredésről, és este könnyen le tudtam tenni aludni (a nappali alvás helyett is), így nekem este 8-tól szabad volt a pálya, akkor fürödtem nagyokat, olvastam, neteztem, tévéztem :)

2009. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy így. Nekem 8,5 hónapos a kisfiam 9 éves a nyagyfiam. Amikor apa itthon van vagy a nagyfiam eljátszik egy kicsit az öcsivel (bár a kicsi ritkán van el vele) akkor csinálok mindent, ami nagyon fontos. Tegnap a szomszédnak vittem át (keresztanyja a kicsinek), hogy had mossak fel, mert behordták a sarat, de nem tudok még ennyit se a manótól. Ez van, majd csak változnak. Manókám aludni se hajlandó napközben úgyhogy még akkor se tudom csinálni a dolgom, de megvár nem csinálja meg helyettem senki.
2009. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy abszolút béna! Az elején nehéz egy picit, de ahogy növöget a babád, minden könnyebb lesz.

Én is csak akkor tudtam a házimunkával és magammal foglalkozni, amikor aludt.

Most,hogy már mászik, feláll, kevesebbet alszik ugyan, de a házimunka már könnyebben megy. Ha főzök, kijön a konyhába és ott matat. Ha mosok, teregetek, akkor örömmel segít a ruhákat kipakolni a lavorból. Heti 1szer mosok fel, a többi napon csak felsöprök, és arra a kis időre beteszem a kiságyba.


És még valami... :)

Egy ekkorka babára még nem lehet mondani, hogy hiperaktív. Az kb. ovis korra derül ki.

Mond azt, hogy eleven:)

2009. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!