Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hos babanak szabad mar...

5,5 hos babanak szabad mar adni ceklat, burgonyat megfozve?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is adtam. De meg is nézem a könyvemben, hogy miket lehet ilyen idős korban már (persze fokozatosan):

burgonya

sárgarépa

fejes saláta

spenót (fedő nélkül kell főzni, a védőnőm szerint, már nem emlékszem hogy miért)

tök, sütőtök

karalábé

cékla

paradicsom

fehér répa

cukkíni

Ezeket mind adhatod. De gondolom még sok más zöldség is van, amit itt nem soroltam fel.

Elvileg úgy kell, hogy mindent krumplival sűrítesz, mert rántani, habarni még nem lehet, és a krumpli mellett még sok mindennel lehet keverni egy-egy zöldséget.

Az én fiam nagyon szerette a céklát, a főzeléket is belőle, és a levét is szívesen itta. Azt meg úgy csináltam, hogy lereszeltem és egy csak erre használt pelenkán átszűrtem, aztán felhigítottam vízzel (kb fele fele arányban).

2009. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szabad az unokám 7 honapos lesz és már eszi több mint 2 honapja. cékla, burgonya .csirke mell, És más változatokat
2009. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat,arra mar en is gondoltam hogy a cekla levet fogom adni.
2009. jan. 24. 13:34
 4/4 A kérdező kommentje:
A spenotot is krumplival keverjem?
2009. jan. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!