Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 5 hós babám...

Normális, hogy 5 hós babám rángatja a kezét le-fel?

Figyelt kérdés
Most kezdet, olyan mintha idegből csinálná..látszik, hogy nincs kontrol alatt, de mondjuk még pici, csak fura, mert eddig nem csinálta. Akár fog vmi akár nem, és főleg a bal kezét rángatja.
2009. jan. 24. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A csuklojaval csinalja oda vissza?mind ha integetne csak neha csukott kezzel?
2009. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális ebben a korban. Ilyenkor már elkezdik gyakorolni az ún. "nagy mozgásokat": kéz fel-le vállból, lábbal kalimpálás stb. Ahogy fejlődik az idegrendszere, egyre inkább akaratlagos lesz a mozgás, de addig néha úgy fest, mintha teljesen kontrollálatlanul csinálná.
2009. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a kézfejével csinálja, hanem teljes karból. Így is normális? Na nem aggódóm túl magam, csak elég furcsán néz ki, gondoltam inkább rákérdezek, abból baj nem lehet. :o)
2009. jan. 24. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
én kislányom 4,5 hónapos, ő is pontosan ezt csinálja. gyakorolja a mozgásformákat. Ha csörgő van a kezében még izgibb. Szerintem tök édi, ahogy csapkod.
2009. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!