Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tépi, rángatja babám a...

Miért tépi, rángatja babám a melletm szopi közben?

Figyelt kérdés
Nem elég neki a tej? Vagy más baja lehet? És honnan tudod, hogy eleget evett, ha nem engedi el a cicit, de már nem is szopik, hanem félig alszik inkább?
2010. ápr. 25. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elég, akkor csinálta így. Mi mérleggel mértük időnként, hogy mennyit szopizott.
2010. ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2010. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk 4-4,5 hónaposan kezdte ezt csinálni, azóta sem tudom miért. Bár ütögetni is szokot, de csak a jobb kezével. A ballal nem. Most kezdte el azt, hogy ölben nyitott tenyérrel ütögeti a tenyerem, vagy az asztalt, ha ott ülünk... lehet ezzel van összefüggésben. Mennyi idős a babád?
2010. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5 hetes.
2010. ápr. 25. 08:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Csúnya lesz a szó, de a lényeg,hogy fej:D Mármint nekem is ezt csinálta és én sem értettem, aztán eszembe jutott,hogy a kiscicák is ezt csinálják és a kis kecskék is(meg biztos más állatok is:D),ez azért van mert akkor már nem nagyon van benne:))
2010. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor csinálta, amikor megjött. később is csinálta, de volt, h vérezni sem véreztem, mégis csinálta időnként. hormonok? megváltozik néha az Ize? fene tudja.én olyankor felálltam és járkálva szoptattam. nekem az vált be.
2010. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
én is arra gyanakodtam, hogy nehezebben jön és esetleg türelmetlen, de csak hobbiból csinálja... nálam kiköpi a cicit, bár többször felkínálom még utána, attól függően, hogy "látványra" mennyit evett. Ha nagyon csendben van és alig mozog az állkapcsa akkor eszik rendesen, ha látványosan nagyokat "kortyol", akkor csak bohóckodik
2010. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hehe..nekem is csinálja...akkor tudom már hogy kaka lesz :D
2010. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk hajszálra ugyanez a helyzet. 5 hetes a babám és ő is nem rég kezdte ezt az atrakciót.

Tuti, hogy valami növekedési ugrás jön 6 hetes koruk körül és most többet ennének valamivel, mint az elmúlt hetekben. Szóval amíg nem áll be a termelés, addig szerintem ez lesz.

Viszont amikor már nem szopizik, hanem félig alszik, akkor kicsit megsimizem. Van, hogy felébred és szopizik tovább, de ha nem, akkor már tuti nem éhes, így ilyenkor én le szoktam venni a mellemről, mert nem akarom, hogy arra szokjon rá, hogy ott alszik el, meg minek aludna ott, hiszen van kiságya :-)

2010. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!