Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rángatja a fejét a 8...

Miért rángatja a fejét a 8 hónapos babám? Tapasztalt ár valaki ilyet, elég ijesztő számomra!

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Oldalra rángatja,mintha "nem" et mutatna? Vagy előre esik a feje,és visszarántja? Mindkettőt csinálhatják játékból,csak egy új dolog amit felfedeznek és egy darabig szórakoznak vele.

Viszont ritkán a "bólintgatás" epilepszia is lehet,ezt inkább csak érdekeségképpen irtam le,mert tényleg nagyon ritka .Mindenestre ha aggódsz,akkor vedd fel videóra és mutasd meg az orvosnak.

2011. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocs nem kötekedni akarok de ahelyett, hogy pár óránként felteszed ezt a kérdést inkább emeld ki holnap és akkor előre kerül.


de leírhatnád bővebben is, hogy hogyan rángatja, akkor lehet kapnál válaszokat ;)

2011. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy rángatja? írd le bővebben!
2011. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosnak szólj! Erre felelőtlenség lenne bármit is válaszolnunk. Lehet, hogy semmi, csak játszik, de lehet komoly idegrendszeri gond is, szerintem. Hívd fel a gyerekorvost, mondd el neki, s ha kell vidd el őt hozzá!
2011. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 84%-os!


Nem a kérdező írta ki 1 órával előtte a kérdését, hanem én...

2011. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, tegnap 4x írta ki ezt a kérdés a nevével, ugyan azzal az elírással... :)
2011. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám elalvás előtt szokta így álomba ringatni magát. Napközben amúgy nem csinálja. Legjobb ha szakembert kérdezel, esetleg vedd fel videóra, mert ha orvoshoz viszed nem biztos, hogy akkor is produkálni fogja a dolgot... És figyeld meg mikor, milyen helyzetekben csinálja, ezzel is megkönnyíted az orvos dolgát...
2011. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!