Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy beteg a babám?...

Lehet, hogy beteg a babám? Egy hete kevesebbet eszik!

Figyelt kérdés
A 7hetes kisfiam 3700 garammal született, most 5760gramm. Anyatejet és tápszert kap. (sajnos nincs elég tejem) Eddig 130-170eket evett. Kb egy hete 70-130akat. Hasfájós szegénykém. Kaki meg puki általában van rendesen. Ha nem fáj a poci akkor vigyorgós tünemény. Aggódnom kéne hogy kevesebbet eszik?
2009. jan. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is vittem a kicsimet dokihoz h nem eszik 6 hetesen, és kicsit le is szúrt a doki, ugyanis én nagyon kétségbe estem, és mondta hogy én sem eszek mindig ugyanakkor ugyanannyit, van hogy kevesebb az igényünk, és ezzel ugyanígy vannak ők is!

Majd visszanyeri az étvágyát! Ne aggódj, ha vidám jókedvű ,kaki van, akkor semmi gond!

sok sikert

2009. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz, szép nagy baba! A kislányomnak is vannak ilyen időszakai, amikor kevesebbet eszik, nekünk se egyforma az étvágyunk. Ha nem beteg, akkor semmi probléma. Gyönyörűen gyarapszik, az a lényeg. Akkor baj, ha nem hízik vagy megáll a hízása! Amúgy 7 hetesen a 70-130 is megfelelő, inkább a 170 tűnik kicsit soknak.
2009. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyébként minden rendben, ne aggódj. Ha bele gondolsz Te sem eszel minden nap egyforma mennyiséget.
2009. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Első babás rutintalan anyuka vagyok, persze hogy állandóan parázok!
2009. jan. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!