Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miután kivették a gyermek...

Miután kivették a gyermek manduláit (orr és garat) mi történt? Meghízott? Kevesebbet volt beteg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a gyerekemről írok, hanem magamról: nekem kivették, kevesebbet voltam utána beteg, és egyáltalán nem híztam meg.
2011. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem kivették 5 évesen, legközelebb nyolcadikos koromban látott a gyerekorvos, de akkor is csak lógni akartam. :)

Nem voltam beteg, és nem híztam meg utána.

2011. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meghízni mandulakivétel miatt???

Sosem hallottam ilyet.


Nekem még 8-9 évesen kivették fogszabályzó miatt.

Nagyon ritkán vagyok beteg, bár ez szerintem inkább annak köszönhető, hogy sosem neveltek burokban, játszhattam szabadon az udvarban, érintkeztem mindenféle bacival.

2011. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nekem is 13 éves koromban vették ki, de én sem híztam meg.

A gyermekorvosunk azt mondta, ha 10 éves kor alatt veszik ki akkor híznak meg a gyerekek.

Azért kérdeztem meg itt, hogy mik a tapasztalatok.

2011. aug. 16. 10:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk azért lenne szükséges a műtét, mert ( bár nincs a garatmandulájával gond) szerzett IGA -hiánya van. Erről tudtok valamit? tapasztalatok esetleg?
2011. aug. 16. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak magamról tudok nyilatkozni. Én 3 éves voltam, amikor kivették az orrmandulámat és utána én is kevesebbet betegeskedtem, megfázásom kívül nem is volt soha semmi bajom. Viszont nem tudom most hogy csinálják ezt, de 20 éve nekem óriási megrázkódtatás volt, hogy 1-1,5 napot egyedül voltam bent, a mai napig emlékszem az érzésre, hogy mennyire féltem és milyen borzalmas volt ott nekem. Legyél vele minél többet, ha lehetséges és magyarázd el, hogy mi fog történni (bár nem tudom mennyi idős),de ne higgye azt, mint én, hogy elhagyták a szülei.:(
2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!