Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy hülye kérdés, de...

Lehet hogy hülye kérdés, de nem tudom. Ha terhesség alatt beoltattam magam a H1N1 elleni oltással akkor a baba is védve volt/van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így nincs védve a baba (bár lehet hülyeséget írok, akkor bocs)
2010. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel a vírus és az ellenanyag is a vérkeringésedbe került és ezzel együtt az ő vérkeringésébe is, szerintem védve van.
2010. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bár eltérő,de köszönöm a válaszokat
2010. dec. 25. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
A fődoki a tv-ben azt nyilatkozta, hogy védve van így a baba is. Én nem oltattam be magam, de semmi bajunk se lett, az anyám meg az oltástól 3 hétig lázas volt...
2010. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
valójában te sem vagy védve, nemhogy a baba.
2010. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen 2 hét, amíg kialakul a védettség. Valóban a baba is védett lesz.
2010. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónap rémlik, hogy születés után addig védett a baba is. De a szervezet valamennyire úgyis emlkszik, szóval remélhetőleg enyhébb lefolyású lenne a betegség, ha elkapná az, aki be lett oltva.

Én is oltattam tavaly, de előtte soha, de én is bepánikoltam. Eddig jól vagyunk mind a ketten. Most is gondolkodom, hogy a párommal lehet fel kellene venni az oltást a babánk érdekében.

2010. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom, hogy születés után 6 hónapig a baba is védett.
2010. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 25. 17:25
 10/10 anonim válasza:
47%
Persze, ha ezt beveszed. Valójában te sem vagy védett. Mint régi jó tanárom mondta: Ha valamit az embernek el kell kapni, úgyis elkapja. nagybeteg kislánya után evett (nem emlékszem már, hogy mi volt a baja a lánynak, de a tanárom ugyanazt a kaját ette, ugyanabból a tálból, ugyanazzal a kanállal), és SEMMI baja nem lett.
2011. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!