Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rubint Réka kérdés? Hogy...

Rubint Réka kérdés? Hogy lehet csupán 5 kilót felszedni a terhesség végére? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

de kevés!

De szerintem nem kell vele foglalkozni.Ő azzal keresi a pénzét, hogy olyan ideált állít a nők elé, amitől a legtöbb depis lesz, így megveszik a dvd-jét....

2011. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%

Én 4 kilót híztam, babám 3250 grammal született.

Tornáztam rendszeresen, és nem zabáltam össze-vissza. Nem lehetetlen.

2011. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Sanyargatással és jópofizássa!!
2011. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%

Jó, éppenhogy 2500 grammos gyerekei születnek.

Amúgy meg ha te is borozgatnál a terhességed alatt akkor lehet nem éreznéd, hogy éhes vagy.

2011. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Én 6 kg pluszt szedtem össze a terhesség végére. 3,5 kg-os kislányom született.


De mondjuk én a 18. hétig hánytam mint a lakodalmas kutya :) Utána sem volt nagy étvágyam, az édesség gondolatára rögtön émelyegtem végig a 9 hónapon keresztül.


A 12. hétig meg még fogytam is.

2011. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, nem sokan vesznek példát róla. A nők életének egyik legboldogabb szakasza kéne, hogy legyen a terhessége, nem pedig a kalóriák számolgatásának ideje.
2011. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem adottság kérdése is lehet, bár arról nem feltételemül vagyok meggyőződve, hogy nála csupán erről van szó.

Én az első babánál 4 kiló plusszal mentem szülni, a várandósság alatt annyit ettem mint egy víziló (bármit amit csak megkívántam és SOKAT) és semmitse tortáztam, mivel veszélyeztetett terhes voltam, fekvésre ítélve. Bár az igaz, hogy kb 2 kg felesleg volt rajtam amikor teherbe estem.

A második babánál viszont minuszban volt az induló súlyom (akkor még csak 7 hós volt a lányom és a szoptatással fogytam), ehhez képest 6 kiló plusszal mentem szülni, tehát végeredményben az eredeti súlyomhoz képest kb ugyanannyit hízhattam mint első alkalommal.

De ez leginkább egyéni adottség kérdése szerintem

2011. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
én 6 kg szedtem fel, pedig zabáltam, ebből a baba volt 3390gramm, 178cm vagyok, és 65kg voltam amikor szültem, most sajnos csak 55kg, és még szopizik a babám, nem fogyozok, ilyen a testalkatom!
2011. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben kevés. De előfordul olyan eset, mint amit írt is az egyik válaszoló, hogy jó néhány hétig tartanak a rosszullétek, és a kismama fogyással kezdi a terhességet. Így a végére lehet, hogy csak ennyi pluszt szed fel.
2011. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én kereken 5 kg-t szedtem fel. Pedig se nem hánytam, sem tornáztam és rendes kismama módjára ettem is mindent a nap bármely szakában. Ebből az 5 kg-ból 3620gr-os fiam született :)
2011. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!