Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam ma kapot eloszor...

A babam ma kapot eloszor husit turmixolva, de nagyon nem tetszett neki, nem is ette tovabb par kanalnal. Repaval adtam neki. Mit tegyek? Adjam neki hatha megszereti vagy pihentessem a husi evest?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden nap adj neki 2-3 kanállal, azért nem eszi, mert nagyon más az íze mint az eddigi kajáinak. hozzá fog szokni az ízéhez, csak idő kell neki... nálunk kb 2 hét volt.
2009. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyan így vagyunk vele. 6.5hónapos volt mikor próbáltuk de nem tettszett,most kicsit pihentetem,de újra megpróbálom nem sokára,bár nálunk a foga miatt semmi sem megy igazán...a sósabb ízű dolgokkal is ez a helyzet..:(
2009. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy nem teszik egy ilyen kicsi, tiszta léleknek egy halott energiájú, mérgezett étel. Több eszük van, mint a mai társadalomnak. Kislányom 1 éves, nem eszik húst.
2009. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is volt ilyen, még sütőtökkel sem akarta megenni. Érdekes módon almával nagyon tetszik neki. Így bármivel is készítem a husit egy kis almát mindig adok hozzá, egyre kevesebbet...
2009. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A harnadik valaszolonak uzenem,hogy attol h te vega vagy en meg nem leszek az ha nem haeaxol,es a fiam sem.Majd azt o eldonti ha megnol.Kosz a hasznos valaszt.


A tobbieknek meg tenyleg koszi,ma is probalkozunk majd

2009. jan. 25. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A 3.vagyok. Ő döntse el így van, de, ha adsz neki, ha nem, mindenképpen hozol helyette egy döntést.
2009. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze h en hozom helyette a dontest hisz az anya vagyok.Most minden anyanak rosszul kene ereznie magat ha ad a babajanak husit,mert h hoz helyette egy dontest?Jezusom.
2009. jan. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!