Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam nagyon...

17 hónapos kisfiam nagyon vakarja a feneke felső részét, derekát, amikor levesszük róla a pelust. A fürdőkádba teszi mindezt. Nagyon kipirosodik ekkor, de pár perc, és semmi nyoma. Mitől lehet ez? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj gyógyszertári fürdetőt, még akár fürdés után is testápolóként. Nálunk csak ez segít, de a nagyobbiknak nálunk szinte az egész testére kiterjed:(
2010. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
kösd hátra a kezeit :-))
2010. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem száraz lehet a bőre. Próbáljátok ki a gyógyszertári testápolót vagy a Babe termékcsalád testápolóját,nálunk ezek váltak be.
2010. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NAgylányom is ezt csinálja, még ha nem is rühes, és nem is tetves, de még nem is koszos-vagyis kicsit, mert épp fürödni indul.

Nekem azt tanácsolta a doki és a védőnő is, hogy gyógyszertári fürdetőt használjak, és testápolót.

2010. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van a meleg víztől. Gyógyszertári fürdetőt használok én is, ennek ellenére sajnos ez van. Én 4 naponta fürdetem, egyébként pedig csak tusolás van esténként. Amikor hajat is mosunk, akkor van a nagy fürdés. Tusolásnál nincs ilyen problémánk.
2010. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!