Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan 8040 gramm a...

4 hónaposan 8040 gramm a kislányom. Tudom, hogy nagy baba. Vannak itt hasonló súlyú babák anyukái? Később ugye nem hízik havi 1 kilót?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nemsoká megáll a hízásban.
2010. dec. 25. 23:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni, hogy csak anyatejes.
2010. dec. 25. 23:22
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd ha elkezd forogni, kúszni, meg mászni, hamar leolvadnak róla a dkg-ok, ne aggódj.:) Boldog karácsonyt!
2010. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én fiam is hasonló volt, most 3 éves kimondottan formás kis pasi, kicsit sem dagi. Fog ám változni! Kb 1,5-2 éves koráig sírva fakadt ha kiürült a tányérja (ha jóllakott akkor is) de aztán lett egy csomó elfoglaltsága, és már nem a kaja volt neki az első, mostmár unszolni kell, hogy egyen.
2010. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hogy 4 hónaposan hány kiló volt a fiam, de 1/2 évesen verte a 9 kilót. Jó husis kisbaba volt. Aztán szép lassan leállt a rohamos hízása, és 1 évesen vittem kivizsgálásra, mert alig érte el a 10 kilót. Most 2 évesen 11,5 kiló, de már nem izgatom magam rajta.

Ahogy látod, Őnála megállt a hízás, de ez nagyon sok mindentől függ.

2010. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még valami. Addig hízott rohamtempóban, amíg kizárólag anyatejes volt.
2010. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem most 5 hónapos a kisfiam és 8,5 kg. Tehát ne aggódj, most már le fog lassulni a hízása.
2010. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6hónaposan a kisfiúcskám 9,40 kg volt!

ő is anyatejes volt és kb ennyi idősen kezdtük a hozzátáplálást

azt hittem h akkora lesz mint egy elefánt, de meglepetésemre csak nyúlt a picikém=)

ne aggódj attól hogy nagy, nem feltétlen lusta és kövér a babád! örülj hogy van tejed és eszik a drága rendesen=)

amint már forog vagy kezd kúszni sokkal több energiára lesz szüksége=)

boldog babázást és békés ünnepeket*.*

2010. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hónaposan 8200 gramm volt,6 hónaposan 9750 gramm.

Most volt 1 éves és 11 kg.

Ahogy elkezdett mászni,ülni,forogni,már nem hizott ,csak minimálisat.

Ne aggódj,nem fog mindig 1 kg-ot hizni.

2010. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem, hogy 4 hónaposan mekkora volt a lányom, de tudom, hogy hatalmas. 6 hósan volt 9,5 kg, arra emlékszem. Ezután viszont mire elérte a 10 kilót, már elmúlt 1 éves, szóval 6 hósig súlyra hízott, utána már csak hosszra.

Már 1 évesen teljesen normális testalkata volt, nem volt dagi, bezzeg 6 hósan tiszta egymerő hurka volt.

Most 2 éves, nagyon csinos :)

Elkezd lassan mozogni a babád, nem fog ennyit hízni :)

2010. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 28-án lesz 4 hónapos. Másfél hete mérték akkor 7850 gramm volt. (2950 grammal született) Ő is anyatejes baba. De jó látni, hogy nem vagyunk mi sem egyedül ezzel. Nálunk a doki már csak hümmög, mikor megyünk méretkezni :)) És mi még mindig 2x kelünk enni éjszaka is :))

2010. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!