Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10hós és ha meglát,...

Krisztivan kérdése:

Kisfiam 10hós és ha meglát, közelebb jön egy hozzá hasonló korú baba, akkor annyira izgalomba jön hogy csípni, harapni, hajat húzni akar. (a másik babáét). Hogyan tudom leszoktatni róla? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. júl. 16. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta :o)


Én mindig megfogtam a kezét, nem erősen, csak szépen, ránétem és mondtam, hogy ez fáj a babának, így simogasd, azt szereti és a kezével simogattam a baba arcát; pár hét alatt abba is hagyta :o)

2011. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is meg kell nekik mutatni, hogy kell örülni egy másik babának. Fogd meg a kezét és símitsd meg vele a másik baba pl. karját.
2011. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezt próbálom,de nem látok javulást.Többet viszem gyerek közösségbe akkor hátha javul a helyzet.

De ha másnál bevált akkor én is kitartó leszek(csak a többi baba is bírja).Köszönöm szépen.

2011. júl. 16. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!