Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hjajj, mit tegyek 3 hetes...

Hjajj, mit tegyek 3 hetes leanykammal? Neha horog mikor veszi a levegot.

Figyelt kérdés

Biztos nagyobb a ketsegbeesesem mint a baj, de nagyon meg vagyok ijedve! S felek, hogy rosszabb lesz.

Szoval ma eszrevettem, hogy mikor veszi a levegot olyankor neha horog. Nem orrbol teszi, hanem torokbol(szopi kozben kap rendesen levegot az orran). Olyan mintha horkolna. Nem mindig, de elegszer ahhoz, hogy megijedjek(mintha "flegma" lenne a torkan). Tovabba neha kohog is, meg hapcizik... Mit tudnek tenni vele? Laza nincs.

Lehet, hogy tolem kapta el, faj a torkom tegnap ota.


Ketsegbe vagyok esve. Ott ulok mellette, s lesem a legzeset...

Mit tudnek csinalni vele? Vagy nincs baj?

Ketsegbe vagyok esve :(

Tapasztaltabb anyukak, segitsetek kerlek!


2010. dec. 25. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tanulj meg:ilyen kerdesekre ne itt es ilyenkor keresd a valaszt,egy orvos majd megmondja,ez akar komoly baj is lehet.
2010. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak ilyenkor nem kapok sehol orvost:(

A hazidokim meg hetvegen ki van kapcsolva...... Raadasul Karacsony van... sehol semmi nyitva...

Igazabol nem tudom mennyire lehet komoly. Mert ha kihivom a mentoket, akkor majd leb@xhatnak, hogy "ennyiert" kihivom oket...

Nem tunik nagynak a dolog, de jo lenne megelozni, hogy meg nagyobb ne legyen...

2010. dec. 25. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiába van karácsony, meg késő éjszaka, attól még ügyelet van. Ha úgy ítéled meg, hogy komoly a helyzet, hívj egy taxit és menj be vele az ügyeletre.
2010. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nem tunik komolynak, mivel csak neha horog... s a kozerzete is nagyon jo... csak felek, nehogy rosszabb legyen... s mintha flegma lenne a torkan... azt kene valahogy "kiszedni"...

Koszonom a valaszokat amugy, s boldog, bekes Karacsonyt kivanok!


Ha kihivnam a mentot, biztos hulyenek neznenek... Plane itt, Erdelyben nagyon szemetek tudnak lenni... Am ha holnap is horogni fog, akar a fold alol is elokotorom a haziorvosomat!

2010. dec. 25. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is épp karácsonykor betegedett le, reggel be kellett mennünk a gyermek háziorvosi ügyeletre. Valami hasonló Erdélyben is kell, hogy legyen. Telefonos tudakozón próbáld meg kideríteni, akár a mentőket is felhívhatod tanácsért, és a jövőre nézve ezt jegyezd meg: mindig tudnod kell, hogy kit hívhatsz, ha baj van, éjszaka vagy ünnepnap. (Nálunk a konyhában van kifüggesztve, hogy apa is tudja, kit hívjon, ha baj van.)


Addig is: próbáld meg oldalra fordítani vagy a mellkasodra venni, és semmiképpen se hagyd egyedül a szobájában. A legjobb, ha egy ágyban alszotok, a te lélegzésed "szabályozza" az ő lélegzését is. (Együttalvásnál bizonyítottan csökken a bölcsőhalál esélye.)

2010. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.ha ma már nem is hörög a kicsi,akkor is vidd vagy hivd ki az ügyeletet! az én kisfiam is pénteken hörgött meg elvétve köhögött! szombatra már láza is lett :(( de előtte látta doki és irt neki gyogyszert. inkább vizsgálják meg feleslegesen minthogy beteg legyen és nem látta orvos.
2010. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen a tanacsokat!


Mindig velem alszik, igaz egy mozeskosarban, de ma ejjel magam mellem vettem. Nyugodtan telt az ejszaka, am reggelre kicsit folyt az orra, kitakaritottam neki, s nem is horgott mar. Am ma mindenkepp elokotorom a haziorvosom, s meginvitalom hozzank egy kis latogatasra...

Van itthon paracetamol kupom, ilyen pici babak szamara, de nem mertem neki beadni, mivel az lazcsillapito...

Ahh, de mindenkepp kihivom a dokit!


Aldott, bekes Karacsonyt kivanok Nektek!

S koszonom a segitseget!

2010. dec. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!