Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 honapos kislanyom megvan...

17 honapos kislanyom megvan fazva. Virusos azt mondta az orvos. Tegnap egesz ejjel nem aludt mert nem kapott levegot es kohogott is. Tehetek a feje ala parnat? Segitene?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk es ma korhazba kellett vinnem mert nem fogatak a gyerekorvosnal.A korhazba meghallgattak nincs semmi gond vele.De nagyon kohog es bevan dugulva az orra hiaba fujok neki bele.Egesz ejszaka fent volt es en sem aludtam semmi.Nem alszik panaval csak egy nagyon nagyon lapossal ami szinte nem is az.Szerintetek ha adnek neki rendes kisparnat nem kapna jobban levegot?Hogy feljebb van a feje?Nem lenne gond a nyakanak?Marmint nem fajna neki mert eddig meg nem hasznalt.Ja es semmi gyogyszert nem kapott majd elmulik neki mondta a doktorno.Igy a gyogyszertarba csak kanalas gyogyszert vettem neki a kohoges csillapitasara es egy panadol felet.
2010. okt. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
kislányomnek is ugyanez volt,probáltam a párnát nem segitett,de a száraz meleg igen,adjál neki még calciumot is,meg c vitamint.
2010. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szokta meg a párnát, akkor nem fog tudni úgy aludni. Viszont ha a martac alá teszel avamit, hogy az egész martac lejtös legyen úgy, hogy a fejrésze magasabb, akkor az segit.


Ami meg segit a köhögés-orrdugolás ellen, ha a szobában párát csinálsz - egy fazékban forralj vizet és tedd be a szobába, hogy ott párásitsa a levegöt. Természetesen úgy, hogy a gyerek még véletlenül se érje el, és ne hagyd felügyelet nélkül a forró vizzel egy szobában.

2010. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


lehet meglepődsz, de nekünk a következő vált be, amit egy házi könyvben olvastam. Ki is próbáltam, nekünk bevált. A gyerek lábára nedves zoknit kell húzni, arra pedig egy jó meleg és persze száraz gyapjúzoknit (vagy valamilyen vastag zoknit) Az én fiam egész éjszaka tudott aludni, igaz ez csak orrdugulásra jó. Meg esetleg bekenheted a mellkasát mentolos krémmel. Mostanában pedig mi (azt a kínai tigrises) tapaszt használunk. Remélem segít valamelyik a kicsinek. Köhögésre meg lándzsás útifűt szoktam neki adni.

2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A matrac feji végét emeld meg egy kicsit, tegyél valamit (pl. párnát) a matrac alá.

Az orrát szivd ki sűrűn, adj neki orrcseppet (azt is lehet venni recept nélkül), hogy könnyebben kapjon levegőt. Sok folyadékot kapjon, adj neki, amit szeret!

Jobbulást!

2010. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehetsz, egy próbát mindenképp megér, persze aludj mellette. Szívd az orrát porszívó orrszívóval akár éjjel is nagyon sokat segít (utána mehet az orrcsepp). Gyógyulást kívánok neki!
2010. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!