Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben célszerű hazavinni a...

Miben célszerű hazavinni a kórházból a babát? Hordozóban vagy gyerekülésben? Mi az EU követelménye ezzel kapcsolatban? Első pocis vagyok és sajna erről még nem tudok semmit

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 01:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

szted tud ülni már egy csecsemő a gyerekülésben?

Hordozóban, pólyában vidd haza, minél kényelmesebb legyen neki.

2009. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekülésbe nem tudsz és nem is szabad beletenni a babákat. Hordózóban vigyétek, ezt még hónapokig fogjátok használni, de az is lehet, hogy egy évig is.


EU követelmény hordozó az újszülöttnek!

2009. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Vagy mózeskosár..... Én abban vittem haza.
2009. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
2. vagyok. Tényleg, igazad van, van beköthető mózes is!
2009. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ekkora hülységet miért kell írni hogy pólyában és hordozóba bekötve? A pólyában nem tudod bekötni a hordozóba. Vagy hordozóban szabad, vagy beköthető mózesben. És a pólya amúgy sem egészséges, nem szabad használni ha nem akarod hogy kötött legyen a csípője. Boldog babázást.
2009. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Hordozó és pólya?Édes Istenem,miket hordasz össze!!!A hordozó tökéletes,pláne,ha olyan babakocsitok van,amihez van,mert azt elég sokáig tudja majd használni.A beköthető mózes is maximálisan biztonságos,csak azt nem tudjátok annyira kihasználni(az ára viszont borsos)
2009. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
szia, mi vettünk neki autóba beköthető hordozót és abban hoztuk haza, végig aludta a hazautat. Ha kifogod akciósan lehet venni már 10e körül eu szabványosat. Megéri mert bárhová viheted benne autóban is vagy kézben is pl ha bevásárolni mész és nincs kire hagyni. Az én kis manóm most 7hetes és elvan benne ha megyünk valahová. Van amikor otthon hintáztatom benne, de olyat is olvastam itt, hogy egy kötéllel hintának tették fel egy kampóra a gyerek meg állatira élvezte!-ezt majd mi is kipróbáljuk később, szóval a hordozó elég sokoldalú.
2009. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

le lehet pontozni, de az is hülye aki azt kérdezi h gyerekülésbe hazaviheti-e.

Nem mondtam h pólyába + hordozóba, hanem valamelyik a kettő közül.

2009. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne hülye egy első babáját váró kismama aki tapasztalatlan? Nem a kérdés és a kérdést feltevő a hülye, hanem te aki hülyeségeket írsz! Nem azt írtad hogy hordozó, vagy pólya, hanem azt hogy hordozó, pólya. Ha már jó tanácsot nem tudsza adni, akkor rosszat meg ne adj!
2009. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem tehetek róla h nem tudtok olvasni.... kapjátok be!! Nem csak 1 válasz alapján fog dönteni...
2009. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!