Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biciklizős Anyukák! Mennyire...

Biciklizős Anyukák! Mennyire nehéz/könnyű kisgyermekkel - gyerekülésben - biciklizni, elindulni, megállni stb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit instabilabb a bicikli, és főleg egy női vázast ha egyszer megbillent, elég nehéz megtartani. Ha bizonytalan vagy, próbáld ki egy megfelelő súlyú zsákkal a gyerekülésben.

A gyereken is feltétlen legyen bukósisak, mert egy esetleges bukásnál az ülésbe kötött gyerek nem tudja tompítani az esést.

Azért annyira nem nehéz ám! Próbálgasd kisebb forgalmú utakon. Spéci zászló is kapható, ami a biciklire szerelve messziről jelzi, hogy gyereket szállítasz.

2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal nagyon fura volt, mert ha elveszíted az egyensúlyod akkor nagyon nehéz visszaszerezni. Viszont most már megszoktam és majdnem ugyanúgy megy, mint amikor egyedül bicajoztam.
2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hete vettem bicót,üléssel,pedig már 2 éves a fiam,de eddig valahogy mindenhova babakocsival mentem,nem is hiányzott.De visszatérve a kérdésre,nem nehéz.Először inogva mentem kb.100m aztán belejöttem.Akkor inog kicsit még ha a baba nézelődik mert akkor nem oszlik meg a súlya:))Biciklire fel és hajrá:)))
2011. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudod mi veszélyes? mikor leszállsz és csak tolod, mert ha nem szorítod lefelé az elejét, mivel a súly hátul van, könnyen hátrabillen az egész bicó gyerekestől. nekem ez nehéz, a többiek leírták a többit. de mi is sokat megyünk így :)
2011. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Én a fel-leszállástól tartok, na meg, hogy a kicsi fiam hogy viseli majd ezt az új felállást. :-)

Remélem belejövök.

2011. jún. 14. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kb egy hete van ülés a biciklin,de bevallom én még nemmertem vele menni pedig azt mondtam ha meglesz elis teszem a babakocsit (21 hós a fiam).Még gyűjtök egykis bátorságot:) Apa szokta vele vinni nagyon szereti a fiam,első nap ordított hogy kivettük belőle:)
2011. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elején kicsit fura, máshol van a súlypontja biciklinek. De egy pár nap alatt meg lehet szokni, és semmi extra, simán lehet le/felszállni.

Én amúgy két gyerekkel tekerek, a 2,5 éves fiammal és a 9 hónapos lányommal (a kicsi hátul, a nagy elől), és teljesen megszoktam, semmi gond nem volt eddig.

2011. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!