Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden fürdésnél meg kell...

Minden fürdésnél meg kell mosni a baba haját? Szárítani kell vagy elég rá egy sapka?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem naponta fürdetek, hanem minden második nap. Emiatt minden fürdinél van fejmosás. Hajat a fürdetővel mosunk, utána megszárítom hajszárítóval, és kis sapkát is adok rá.De az éppen egy pár órára, nehogy megfázzon, Utána leveszem.
2009. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Szárítsd meg mindenképp, bár ez attól is függ, hogy mekkora a sérója :)

Mi az első hónapban naponta, 2. 3. hónapban kb kétnaponta mostunk, de azóta csak hetente 2x. Tervezem lecsökkenteni heti 1-re.

2009. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
7 hetes a babám, a haja nem olyan hosszú, de eddig nem szárítottam, csak sapkát tettem rá.
2009. jan. 25. 08:26
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Az en fiam 8 hetes, nem igazan hajas baba, keves haja van. En is ketnaponta furdetek, akkor van hajmosas is. Szaritani ezt a hajmennyiseget meg nem szoktam, mert mire megtorlom mar tulajdonkeppen szaraz. Sapkat adok ra furdetes utan.
2009. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
nekem 10 hetes a babám majdnem minden nap fürdik, de nem mindig van hajmosás, kb háromnaponta, picit már hullik ez a babahaja, így én csak törlöm és sapka egy órára
2009. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Na még ezt se hallottam, hogy sapkát kellene rá adni. Mi MINDEN NAP fürdünk és általában hajat is mosok, a kisfiamnak elég sok haja van, de csak a törölközővel jól megtörlöm és ennyi. Nem adok rá sapkát.
2009. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Az én babámnak is van haja,mindennap fürdünk,hajat is mosunk,de nem szárítom,és sapkát se adok rá(ez nekem is furi),csak áttörlöm.
2009. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
nem adok sapkát :) csak kint! és száritóval se száritom, csak törölközö, (2hónapos)
2009. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Szia!Mi is minden nap fürdetjük, és a haját is megmossuk, de törölközővel tökéletesen szárazra lehet törölni, és sapit se adunk rá utána, mivel este fürdik, utána szopi, aztán alvás.

6 hós baba anyukája

2009. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mi is minden nap fürdünk, és mossuk is a haját. Már 19 hónapos a kislányom, a hajmosás már nem mindennapos, de gyönyörűen engedi minden hiszti nélkül megmosni, pedig hosszú a haja. A kezdetekben a védőnő mondta, hogy a fürdésnek, hajmosásnak ilyenkor még nem sok szerepe van, csak magát a tevékenységet kell hogy megszokja a gyerek és később nincs vele gond, igaza lett... Ja és törölközővel áttöröljük, megfésüljük, és kész.
2011. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!