Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy dózsú C vitamint vehetek...

Nagy dózsú C vitamint vehetek be szoptatás alatt? 4 hónapos a kifiam és kapar a torkom. Szeretném megelőzni a nagyobb bajt. Csak anyetejes a baba.

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani "dózisú" - csak sötétben gépelek :) 1000 mg/nap-ra gondolok.
2010. dec. 26. 23:40
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem nagyot nem.
2010. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Max 500mg lehet naponta. Ezt is csak míg jobban nem leszel.
2010. dec. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 500 mg-t szedek mikor érzem bújkál bennem valami. De ha teheted egyél sok narancsot, kivit, citromos teát, vagy facsarj narancslevet, attól nem lesz baja a babának.

Mennyi idős a manód? Éjjel szopizik még?

Nekem a szülészorvosom javasolta ilyenkor a forralt bort, jó sok mézzel, narancslével elkészítve. De az én babám este 9-től reggel 6-ig alszik, mikor lefektetem, akkor szoktam elkortyolgatni egy pohárral, reggelre annak már nyoma sincs.

Jobbulást neked!

2010. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan vehetsz be, de 2x 500 mg-ot inkább, mert gyorsan kiürül. én is így szedem.
2010. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem, es csaladomnak az valt be, hogy 1/2 citromot megeszunk, ugy, hogy minden egyes falatnal rakunk ra mezet. Ha gondolod probald ki.
2010. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat! 2x500 mg rágótablettára gondoltam, reggel és este, de akkor lehet, hogy csak reggel veszek be és napközben jön a többi jó ötlet. :)


Este 10-től reggel 7-ig alszik a babám, úgyhogy éjjel talán forralt borral is kúrálhatom magam.

2010. dec. 27. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyél gyömbérszeleteket is mézzel és fokhagymát. Én este lefekvés előtt ettem ezeket, ha kellett és reggelre elmúlt a kaparás. Illetve Echinacea (Bíbor kasvirág) kapszulát vagy homeós golyócskát is érdemes.Sok sikert! Én szoptatok, mindennap eszem 1000 mg C-vitamint, köszönöm, remekül vagyunk. Ami nem kell a szervezetnek, azt úgyis kipisili.
2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szules ota napi 1000mg c vitamint szedek

szoptatok 5.honapja

a citrusfelek kerulendok szoptatas alatt, a fokhagyma is, igy torokfajasnal Aloe First sprayvel fujtam be es nagyon hamar el is mult tole.

2014. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!