Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha nem akar...

Mit csináljak ha nem akar inni csak gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
Elkezdtük a hozzátáplálást kb 1 hónapja, de a babám nem fogad el semmilyen folyadékot, csak gyümölcslevet. Se pohárból, se cumisüvegből, se kanálból, se csőrős üvegből nem fogad el semmit, se vizet, se taát, se anyatejet, csak gyümölcslevet. Tegnap és ma is bogyósat kakilt, szerintem a folyadékhiány miatt. Nem szeretném, ha rászokna a gyümilevekre vagy nincs mit tenni?
2009. jan. 25. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki a hozzátáplálást eleve gyümölcslével kezdi, s csinálja az elején. Pl csak almalevet, majd baracklevet itat. Szerintem ezzel nincs gond. Hígítsd fel forralt vagy babavízzel amennyire tudod, ha kell fokozatosan csökkentsd a gyümilé mennyiségét a vízben. Bár szerintem nem baj, ha iszik gyümölcslevet. Csak itasd, hogy megszüntesd a folyadékhiányt. Sok sikert!
2009. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Nem gond.Az én lányom is csak gyümi levet ivott elözször,aztán ra´szokott a teára is.
2009. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!