Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni a babátoknak?...

Mit adtok inni a babátoknak? Vizet, teát vagy gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hónapos a kisfiam, 6 hónapos koráig az anyatejen kívül más folyadékot nem kapott, azóta viszont vízzel itatom. Többen is szekálnak vele, hogy miért nem adok neki teát és azt mondják inkább azt adjak neki mint vizet. Szereti a vizet és nem akarom teával vagy gyümölcslével elvenni az étvágyát és szerintem a legjobb szomjoltó a víz. Ti hogy gondoljárok?
2010. márc. 30. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazad van!!

Én bevallom töredelmesen, az Én babám kap teát is meg gyümilevet is:$:)

2010. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, én is vizet adok a babámnak, most 8 hónapos múlt, de például édesített teát egyáltalán nem kapott még. Amikor megfogta valami a pocakját, akkor kapott kamillateát, üresen, de ennyi. Mindig vizet kap.

Teát inni ráér, és valóban a cukros innivalóknál sokkal jobb szomjoltó a víz!

ҝ

2010. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig natúr teát ivott, leginkább mentából. Most már nem kell neki a tea. Nappal imádja a vizet, viszont éjszaka hígitott gyümölcslé van bekészítve. Nem igazán rajong érte.
2010. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! nagyon nagyon jól csinálod! ha eleget iszik vízből hagyd a többi löttyöt! Én gondban vagyok, mert ugyan nagyon nagyon higított 100%os almalevet adok neki arány: 50 ml almalé 260 ml víz (Alföld Aranya- vákuummal tartósítva, minden adalékanyagtól és cukortól mentes) No de nekem valamikor át kell szoktatnom majd vízre, amiről fogalmam sincs hogy fog menni.. Szóval ne cseszd el:D ha néha kap kis gyümölcslevet, az jó, de a víz a legjobb!!
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mindenképpen vizet, azokat akik szekálank értem meg sz..-d le! Később azzal fognak, hogy miért nem adsz nekik csokit, mint ahogy engem is :)
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazad van,hogy vizet adsz!Amióta a babó tápszeres,én is csak azóta kínálom innivalóval.Teával.Eleinte ezt sem akarta nagyon elfogadni,most örülök,hogy legalább ezt megissza!
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is csak vizet adok neki, azon kívül csak az almalét szereti, azt is kap ritkán.

Igazad van, és aki szekál annak mondd meg, hogy a tea nagy mennyiségben nem egészséges mert kimossa az ásványi anyagokat a szervezetből.

2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hűű, utsó előtti, te sem adsz neki csokit! de jó:) én sem akarok:) örülök, hogy még vannak olyanok, akik az én meggyőződéseimmel egyezően gondolkoznak:) ha már az almalevet elcsesztem:D mondjuk minimum 80%ban egészséges kaját adok csak neki.

szóval nagyon jó dolog ha megissza a vizet, az én fiam nem.. :S pedig alig van íze annak az agyonhigított almalének!

2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy vizzel itatod. Enyém csak a teát issza meg sajnos, pedig én jobban örülnék a viznek.
2010. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az egyöntetű válaszokat. Már kezdtem azt hinni hogy rosszul csinálom, hogy " megfosztom" az édes löttyöktől. Persze ha nagyobb lesz majd megkóstoltatom vele a gyümölcsleveket is, de szeretném ha az elsődleges innivaló a víz maradna neki.
2010. márc. 30. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!