Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a hét hós kislányom...

Baj ha a hét hós kislányom inni gyümölcslevet kap?

Figyelt kérdés
Mármint babagyümilevet, szentkirályisat.Hat hóig csak szopizott, még minden kajánál szopi, csak kis kieget ebédre meg uzsira. Ezekbe a melegekbe ha elmentünk valahova, vagy csak sétálni, nem tudtam az ivást megoldani.Cumisüvegből nem tud inni, pohárból itatom, de a víz meg a tea folyik vissza, csak a gyümilevet issza. De abba meg ugy olvastam van cukor. Igaz nem iszik 40-50 ml-nél többet egész nap. Szerintetek?
2009. jún. 9. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Mert ugye vitamin is van benne, míg a vízben nincsen. Valamit valamiért... Én is adok gyümölcslevet a kisfiamnak.
2009. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos, de még egy korty tiszta vizet sem ivott, mert nem szereti, kiköpi, vagyis majd nem megfullad tőle. Régebben vettem neki én is az üveges bébiitalokat, de nagyon drágák, most már a szivószálas 100 %-os almalevet issza és imádja.
2009. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!