Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kockázata ha nem várunk...

Mi a kockázata ha nem várunk a sexxel a 6hetes kontrollig?

Figyelt kérdés
2010.dec.08-án szültem,és érdekelne,hogy mi lehetne a baj,vagy milyen veszély áll fenn.Természetesen nem utolsó, hogy már alig bírjuk ki... :-)
2010. dec. 27. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon könnyű ilyenkor fertőzést összeszedni, és az is félő lehet, hogy a sebed még nem forrt össze rendesen. Bár mi sem bírtuk ki... Nem lett semmi gond belőle.
2010. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt gátmetszésed, akkor lehet, hogy fájni fog a sebed, legyetek nagyon óvatosak, használjatok sok síkosítót és óvszert. Ha nem jó, hagyjátok abba. Mi akkor próbálkoztunk először, amikor a baba 8 hetes volt, de így is nagyon fájt, talán az 5. alkalom volt, amikor már végre nekem is jó volt. A gátsebem még mindig érzékeny az elején. (5 hónapja szültem)
2010. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

méh a 6. hétre záródik vissza, addig nyitva van és minden baci be tud jutni.


olvass utána a neten, ugyan nagyon ritka szerencsére de nem egy olyan anyuka van aki így kapott fertőzést és nem lehet több babája vagy hetekig kórházban volt, sőt a legrosszabb esetben bele is lehet halni. na de gondolom az már tényleg nagyon ritka!


Mi kivártuk, a fent írtakkal jól rám ijesztett a dokim, el is ment a kedvünk :)


azért ha mégse bírjátok, használjatok gumit :)

2010. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nincs 3 hete hogy szültél és kivánod a szexet?Irigyellek :)Nekem 10 hét kellet és akkor is csak a férjem miatt!Nekem nagyon fájt mindenem,mert 4300 grammal született a lányom.De a fertőzés veszély miatt még legalább várjatok 2 hetet tényleg!
2010. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekágyi folyás(ha van még) fertőz!!!

A méh sincs jó állapotban! Nem véletlen a 6 hét!!

2010. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, de kedves utolso, mit jelent az hogy a gyermekagyi folyas fertozo? A ferjem is elkaphatja es oneki is lesz gyermekagyi folyasa?
2010. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyermekágyi folyás a férfit fertőzheti!

De, ezen nagyon kell ám gondolkodni:-)))!

Egy jó nőgyógyász erről tájékoztatja a kismamát!

2010. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!