Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babáddal hogy...

8-9 hónapos babáddal hogy telik a napod? Mivel játszik? Mennyit van el egyedül és együtt mit játszotok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel bújnak a fogai, most jön a 4ik, nyügösebb, keveset van el a kiságyba, nem ül, de áll:) amikor megunja, elfarad elkezd sirni.A hordozóban 10 percet van el.

reggel 7-8 ébredes

8körül tápszer

10kor gyümölcs

aztán alvás.

13 kor tápszer, utána séta, mászás

15 körül ebéd

16 tápszer

játszás, masszirozás.

20 körül fürdetés, alvás reeggelig.

De, hogy konkrét választ adjak, egész nap együtt vagyunk, mindig csinaálok vmit, teregetek közben énekelek neki, eszek kiviszem a konyhába és adok egy tányérta kezébe.Estére hulla vagyok, és másnap kezdödik elöről:)

2010. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 9 hónapos:

6:30-kor ébredés tápszer reggelire

7-9-ig alszik utána tízórai általában pogácsa vagy babapiskóta, utána játszik illetve ő már egyedül sétál így sétálgat vagy a játékos dobozából pakol ki, lapozgatja a könyvvét, labdázni nagyon szeret. Úgy szokta, hogy felveszi a labdát a földről kicsit sétál és eldobja és kezdi előlről amíg meg nem unja!

11 óra körül ebéd és alvás. Ebéd után max 40 percet alszik, ha felkelt vagy megyünk sétálni vagy a kisbarátnője jön át, vagy mi hozzájuk.

15 órakor uzsonna, 16:30 körül alvás itt kb. más fél órát.

Mire felébred apa is haza ér és játszanak együtt. Én ilyenkor szoktam megfőzni másnapra az ebédet!

20:00-kor fürdés vacsora, egy kicsi játék és alvás.

Ő eléggé érzékeny és ragaszkodos baba, sokszor oda jön hozzám, hogy átkaroljam. Utána megy és játszik vagy rosszalkodik! :o)

A házi munka elvégzése után szoktunk együtt játszani, de például mosni együtt szoktunk, imádja a ruhákat "válogatni".

2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!