Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik egy napod 8-9...

Hogyan telik egy napod 8-9 hónap körüli babával? Mit csináltok együtt? Játszik-e egyedül? Miket eszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

7 körül ébred - hempergünk kicsit az ágyban, majd fogat mosunk

szopizik - utána öltözés, tisztába teszem. amíg én is öszeszedem magam (öltözés, ágyazás)addig játszik benn majd kimegyünk hintázni

9-fél 10 körül tízórai - fél doboz natúr joghurtba keverek gyümölcsöt

fél 10-10 alvás, jó időben kinn babakocsiban

dél körül ébred, legkésőbb 1-ig eszik főzeléket csirkehusival. a főzelék lehet brokkoli, répa, cukkini, krumpli, cékla, sütőtök vagy ezeknek a variációi

ebéd után kb 1 órával szopizik ismét, ezt követően kinn hinta, séta, pipinézegetés stb.

3 körül alszik - mindig kinn, hidegben, esőben a fedett terasz alatt. 5 és 6 között ébred.

6 körül kap fél adag sinlacot vagy túrót gyümölccsel - friss alma, körte vagy kecskeméti barack, szilva vagy fagyasztott meggy, gesztenye.

jó időben sötétedésig az udvaron vagyunk.

8 körül meztelenkedés benn - fél 9kor fürdés

9kor szopi+tápszer majd alvás.

éjszaka 1x vagy 2x ébred mostanában és kínlódik mert nem tud elaludni, de ezt a fogzás kezdete óta csinálja, előtte végigaludta az éjszakát. remélem leszokik róla hamar, hiszen éjszaka nem kap enni.


ébredés után, tele pocakkal egy órát is eljátszik egyedül.

8 hónapos kisfiú

2010. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, hogy leírtad egy napotokat.

Megkérdezhetem, hogy hogyan készíted a túrós kaját? mennyi túró (hagyományos bolti, vagy lehet piacos házi túró?), ehhez mennyi gyümölcs (natúr vagy üveges bébidesszert?)

Köszi előre is! hónapos kisfiam van, de még nem adtam neki joghurtot, túrót.

Kicsit le vagyunk maradva, nem nagyon érdekli a szilárd kaja. :( Szopizik Ő is, mellette 1x van gyümölcs délelőtt, 1x főzelék ebédre 8ezek olyan 50-60 gramm körüliek). Pár napja kapja a sinlacot este 5 körül, de ez is csak fél adag.

2010. ápr. 13. 09:22
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, lemaradt a szám a mondat elejéről. Tehát, nekem is 8 hónapos....
2010. ápr. 13. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

6.30-7h ébredés,tápszer(210ml)játék,8.30 visszaalszik kb 30 percet.Játék, pakolászás együtt.Kúszás-mászás (én is),ágyazás,stb(nem játszik el magában)11h húsos főzi,v.húsos bébiétel.12h alvás babakocsiban.13.30(változó)ébred, játék főzi v. gyümölcs,levegőzés együtt az udvaron(én cipelem)fűszaggatás,bogárnézegetés.alvás:16.30-17ig,kaja gyümi,túró,játék,19.30fürdés,20htápszer(210ml),20.30pihi!!!Éjjel 3-4 alkalommal fent van, de visszaalszik cumival,

Egész nap velem van:)

2010. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!