Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkázó megoldás...

Melyik pelenkázó megoldás lenne praktikusabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni gyakorló anyukáktól!

A leendő babaszobánk eléggé pici, ezért álmaim pelenkázókomódjáról le kell mondanom... Két lehetőség maradt:

1. Pelenkázólap amit a kiságyra lehet tenni keresztbe

2. Falra szerelhető, felhajtható pelenkázó.

[link]


Én a falra rakható változat felé hajlok, mert félek, hogy a kiságyra rakható lap nem elég stabil, vagy nem is tudom...

Fürdőszobába sem tudok tenni semmit, pl ilyen fürdető-pelenkázó állványt, mert nagyon kicsi, a mosógéppel tele is lett az egész.

Kérlek benneteket, adjatok tanácsot, ti hogyan oldottátok meg a helytakarékos pelenkázóalkalmatosságot? Esetleg más ötlete van valamelyikőtöknek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. jan. 25. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pelenkázólapom van a kiságyon, az ágy végében meg egy felkötős (zsebes) tároló.

Szoktam használni, de sokszor én is ott teszem tisztába, ahol éppen vagyunk. (ágy, szőnyeg,...)

Ne költs ilyesmikre sztem! (Biztos van más, amire esetleg jobban kell a pénz.)

2009. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A rács a kádra mindenképp jó ötlet nekem is van. Eleinte a kiskád volt rajta, de most, hogy a nagykádban fürdetem, azon pelenkázom a babát és ott öltöztetem fel fürdés után, pedig van pelenkázóm a szobában. Én puha törcsiket rakok rá, de ha veszel rá egy puha, letörölhetős pelenkázólapot, akkor tök jól fogod tudni használni a mindennapos pelenkázáshoz.

Jó babázást!:o)

2009. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam ilyenen, de felültöltős a mosógépünk, és arra nem lehet tenni. Így maradt a pelenkázólap, én inkább azt javaslom, mert sokkal olcsóbb, és ha már nem lesz rá szükséged, elteszed. Feletette pedig volt egy falra akasztós zsebes tároló a kellékeknek. Bár macerás mindig fel-le rakni, de ahogy nő a baba, utána az ágyon tudod pelenkázni.
2009. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2009. jan. 27. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!