Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 es fel hos a babam,8 kg....

4 es fel hos a babam,8 kg. Milyen fajta kengurut erdemes vennem es meddig lehet hasznalni (hany honapos korig- hany kiloig)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom konkrétan milyet vegyél de talán ezt is hasznosnak találod: próbáld ki a babáddal, lehet, hogy nem minden típus jön be neki. A mi babánk pl nem rajong érte, pedig korán elkezdtük hozzászoktatni.
2009. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eggyaltalan szabad ebben a korban hasznalni? A multkor amit talaltam egy boltban, arra az volt rairva, hogy 6 honapos kortol csak. Milyennek kellene lennie annak a kengurunak, amelyet most is mar hasznalhatok?
2009. jan. 25. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a mienket egész kis kortól lehet kg-ot nem tudok-15kg-ig. Björn Borg. Kicsit drága volt.
2009. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: olyan kell neked ami a gerincét megtámasztja. Vannak ilyen speciális kenguruk, sőt van olyan amiben feküdni is tud, van olyan is amiben szoptathatod is, olyan is ami esővédős. Keress rá. Mondjuk ilyen időben nehezen használhatóak, úgyhogy még ráérsz keresgélni. Nagyon vastag ruhában nem igazán férnek bele a babák. Persze ha lakásban akarod használni az más.
2009. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseged! Keresem a Google-on is. A IV. emeleten lakunk, igy konnyebb lenne levinnem levegozni a fiamat mint a babakocsival, csak nem tudom eldonteni milyen is kellene legyen.
2009. jan. 25. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Szia!
2009. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is pontossan ugyananyi idos es pont 8kilos fiam van;)mi is mar a 3ik kengurut,kendot hasznaljuk.most babaslings hasznaljuk.egesz jo.de most neztem ki egy masikat,ergo baby carrier,baratnomimadja,18kiloig hasznalhato.picit draga,de szerintem megeri,foleg ha mar ilyennehezek a picijeink:)es kitudja milyen gyorsan fognak nolni meg;)
2009. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokat lattam, ami pl.15 kg-ig jo, de annyira szuknek tuntek, belefer egy jo husban levo baba?
2009. jan. 26. 23:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Keresem az Ergo baby C. nevu kengurut a google-ban, de nalunk nem lehet kapni (Romania). Azert meg keresgelek! Koszonom!
2009. jan. 26. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:
probald bedobni www.happy-baby.hu itt lehet venni.ergo babahordozo.
2009. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!