Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás/tejérzékeny...

Tejallergiás/tejérzékeny babák anyukái! Milyen Hulala termékek léteznek?

Figyelt kérdés
Habtejszínről, főzőtejszínről tudok, de ma azt hallottam, hogy van Hulala túró, tejföl és joghurt is. Ez igaz? Hol lehet beszerezni?
2010. dec. 28. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A hulala termékek csak akkor jók, ha a babád laktóz érzékeny.Tejfehérje van benne, tehát tejfehérje érzékeny babák nem fogyaszthatják.El kell olvasni az összetevőket...amiben kazeinát van az nem jó.
2010. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem bántok meg senkit, de én még magunknak sem használok Hulala terméket, nemhogy a babámnak! Az egy mű sz@r, már bocsánat a kifejezésért! :)

Az előttem válaszolónak igaza van, valóban van benne tejfehérje, így az arra allergiásoknak ez is kilőve.

Sajnos én még nem találtam semmit, amivel a tejfölt, túrót, joghurtot helyettesíteni tudnám a babámnak, de ő még elég kicsi (14 hós), így megoldom nélküle, még nem tűnik fel neki :)

Tej helyett nagyon bevált a zab- vagy rizstej, esetleg a tápszer, de gondolom ezt már te is tudtad :)

És még1x bocsi, tudom, hogy sokan használnak Hulalát!

2010. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyermekorvos kimondottan ezt ajánlotta.
2010. dec. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!