Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyerekkel milyen...

1,5 éves gyerekkel milyen közös programot csináltok ha kettesben elmentek valahová? Lásd beljebb

Figyelt kérdés
Most született meg a kistesó és az eddigi együttléteink jelentősen lecsökkentek, ezt szeretném valahogy pótolni valamilyen közös programmal.
2010. dec. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt átéltem én is, ugyanekkor:) mi mentünk sütit enni pl, volt hogy elmentünk csak sétálni, elvittem egy nagy bevásárlóközpontba, ott lifteztünk, imádta, kivittem egy tanyára, ahol volt sok ló meg egyéb állatok. tavasz volt, játszótereztünk, most inkább a játszóház lenne ajánlatos, meg ilyenek. Ez egy kisváros, túl sok lehetőség nincs, de ezeket is élvezte:)
2010. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a játszóház lenne ideális ilyen hidegben, ill. szánkózás, hóember építés.
2010. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el játszótérre,szánkózni,hóembert csinálni,sétálni
2011. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy feltétlenül el kell vinni valahová. Másfél évesen sztem még kicsi ahhoz, hogy igazán értékelje a kiruccanásokat, hamar elfárad, stb. Ha kap 2 óra kizárólagos figyelmet, akkor simán elég neki otthon is. Menjen el addig a kicsi valahova, hagy érezze a nagyobb, hogy övé a ház, és nem a picuré. :D

A játszóház persze nagyon jó ötlet, de otthon is tud olyan jó lenni...

2011. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!